Банкетний зал Сюрприз
Всеукраїнський медичний портал «Доктор» - doctor.te.ua Весільний каталог Пара молода Весна 2015
СТАТТІ > Шлюб, сім'я

Вибрати ресторан
Музиканти на весілля

Весільний гороскоп 2017
Майбутнє подружнє життя непередбачуване. Проте, на думку астрологів, зодіакальний знак відіграє важливу роль при формуванні нової сім’ї. А знаючи свій гороскоп, можна уникнути деяких проблем в майбутньому. Що очікувати молодятам від року Вогняного півня – читайте далі…

Как разнообразить семейную жизнь
Каждая современная пара рано или поздно сталкивается с тем, что семейная жизнь превращается в обычную рутину. Люди одинаково начинают свой день, завтракают, отправляются на работу, и так по бесконечной линии. Именно поэтому, многие супружеские пары ощущают ослабление своих чувств, и им кажется, что отношениям приходит конец.

Як знайти свій шлях до власної жіночності
Кожній з нас, траплялися ситуації, коли вдається вирішити будь-яку проблему, навіть досить значну, не докладаючи особливих зусиль. Це стається тоді, коли ми зазвичай, діємо за інерцією, керуючись лише власними почуттями. Іншими словами, застосовуємо «жіночу інтуїцію».

Нововведення у РАЦСах, про які вам варто знати
Сучасний сервіс для сучасних наречених і молодих сімей активно впроваджується у роботу відділів РАЦС по всій Україні. Зокрема, нещодавно ми розповідали вам про подачу заяви про шлюб через Інтернет. А сьогодні уже говоримо про ще одні нововведення – проставлення апостилю у РАЦСі та отримання свідоцтва про народження дитини одразу у пологовому будинку.

Здоровые родители – счастливые дети
Интересно, насколько тщательно современные супружеские пары готовятся к появлению будущего поколения? Заботятся ли они о своём здоровье с тем, чтобы дать рождение крепкому, здоровому физически и психически малышу? Именно в этом аспекте процент готовых морально и физически пар всё ещё довольно невелик. А ведь это настоятельная необходимость. Да, есть категория людей, которые беспокоятся о том, как они выглядят, насколько здоровы, но не в приложении к своему потомству.

Весільний гороскоп 2016
Цьогоріч для вибору дати весілля буде на один день більше. І ніякого іншого впливу високосний рік на ваше свято і подальше подружнє життя не матиме. На відміну від Вогняної мавпочки, під егідою якої 2016-ий пройде. А її вплив, кажуть астрологи, буде дуже сприятливим. Зодіакальний прогноз для наречених – далі…

КАЛЕНДАР ВІНЧАНЬ 2016
Оскільки 2016 рік вважається високосним, а у народі кажуть, що в такі роки одружуватися не варто, ми вирішили вкотре розвінчати цей міф та опублікувати календар вінчань.

Детские коляски: сложный выбор
Столь радостное событие как рождение ребенка не может не вызывать умиления и чувства гордости, однако обыденность все берет свое и после немыслимого ажиотажа приходит понимание необходимостей.

Детская мебель создана чтобы дарить радость
Задумываются ли будущие молодые родители о том, что станет самым главным в комнате их будущего ребёнка? Детская мебель – ответ совершенно очевиден, ведь именно она является, по сути, основанием всего жилого помещения, где будет находиться будущий грудник, детсадовец, школьник и студент вплоть до тех пор, пока он...

До РАЦСу через Інтернет
20 липня цього року в Київській, Одеській та Дніпропетровській областях стартував проект подання заяв з реєстрації актів цивільного стану через Інтернет. Віднині подати документи у відділ ДРАЦС можна як у звичному паперовому форматі, так і он-лайн, не виходячи з дому.

Я – теща!
— Ти уявляєш! Я – теща! — Терезка нервово відпила кави.
— Моя Мариночка, моя донечка, моє сонечко, рибочка, квіточка… І нащо їй оте все так рано? Ну зустрічалися би собі далі, — знову нервовий ковток з філіжанки.

Детские бодики, песочники, человечки - критерии выбора
Еще до рождения ребенка мама готовит ему приданое – удобную и качественную одежду. Одежда должна быть комфортной, защищать спинку и животик ребенка. Маленькие дети очень подвижны, поэтому о того, как правильно подберет одежду ребенка, будет зависеть его день и сон.

ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ - ДОРОГА В НІКУДИ
Хто не чув таку фразу, що штамп у паспорті нічого не вирішує і гарантій не дає? Згодна, жоден підписаний договір не гарантує, що він не буде порушений однією зі сторін. У житті немає гарантій, воно мінливе і непередбачуване.

Супровід вагітності – нова послуга «Клініки професора С. Хміля»
З настанням вагітності кожна жінка задається питанням, куди стати на облік. Віднедавна у Тернополі, окрім державних жіночих консультацій, послугу супроводу вагітності пропонує і відомий медичний центр «Клініка професора С. Хміля».

Наречена солдата: Як зберегти стосунки
Наречена солдата: Як зберегти стосунки і допомогти бійцеві пережити війну. До мене на консультацію останнім часом звертаються дівчата, які переживають життєву драму через війну на сході України. Їхні кавалери тепер військові. Через це – майбутнє цілком незрозуміле.

У 2014 році тернополяни нарікали дітей біблійними іменами
Над іменем для своєї кровиночки батьки починають думати значно швидше, аніж над підготовкою «приданого». Дуже часто, тільки-но дізнавшись про вагітність, подружжя починає розглядати ймовірні варіанти імені і для хлопчика, і для дівчинки.

Тільки щасливі сім'ї – нормальні
Михайло Литвак: «Тільки щасливі сім'ї – нормальні. Решта – це патологія». Невдалий шлюб легше попередити, ніж виправити. Що ви можете зробити для свого сімейного щастя вже тепер? І кому таки не вдасться уникнути розлучення у майбутньому?

Весільний гороскоп на 2015 рік
Більшість наречених уже обрали дату свого весілля у 2015 році. Тому немає сенсу говорити про «щасливі» і «нещасливі» дні для торжества. Краще звернути увагу на те, на що наречені іще можуть вплинути. Отже, поради астрологів тим, хто планує своє весільне свято на рік Синьої Вівці.

Сімейний кодекс України
Сімейний кодекс України від 10.01.2002 № 2947-III. Сімейний кодекс України визначає засади шлюбу, особисті немайнові та майнові права і обов'язки подружжя, підстави виникнення, зміст особистих немайнових і майнових прав та обов'язків батьків і дітей, усиновлювачів та усиновлених, інших членів сім'ї та родичів.

Телефони довіри
Телефони соціальних служб, груп підтримки, інші організації...

У які дні 2015 року не можна вінчатися
Вінчання – це не просто красивий обряд, а дуже відповідальний крок для усіх віруючих наречених. Коли його можна здійснити відповідно до церковного календаря 2015 року – далі…

Неймовірний світ для дитини
Кожна дитина – це в першу чергу індивідуальність. Саме тому необхідно приділяти малечі достатньо уваги, давати максимальну кількість тепла, яка зможе допомогти малечі вирости в гідних людей, які будуть відповідати всім сучасним та не тільки вимогам людяності та гідності.

Чому у час війни так хочеться… одружитися
Навіть у найстрашніші для новітньої історії України часи бійці одружуються із своїми нареченими. Весілля, які відкладалися багато років, організовують, зокрема, й у госпіталях, куди потрапляють поранені юнаки. Зв'язок між війною та бажанням одружитися шукала кореспондент Пари молодої.

Услуги семейного психолога
К сожалению, напряжённая и, вместе с тем, полная разнообразных неожиданностей жизнь украинской столицы нередко накладывает негативный отпечаток на семейное благополучие.

Я беременна
С этими словами женщина испытывает гамму разнообразных чувств, от испуга, до радости, неуверенности и полном смятении. Говоря это своему мужу, парню, она надеется найти в них поддержку и уважение.

Как выбрать детское автокресло
Всю жизнь мы пытаемся создать для своих детей самые благоприятные условия для жизни и развития, опекаем их и стараемся обезопасить от возможных угроз, однако иногда сами родители подвергают детей опасности, к примеру, во время передвижения в автомобиле.

Викидень... Чому?
Вагітність, яка здавалася б, проходила нормально, раптово обривається ледь розпочавшись, лишаючи батьків спустошеними, а їхні мрії - розбитими. За статистикою, викидні на ранніх термінах вагітності стаються у 15-20% усіх вагітностей...

Що потрібно знати про зміну прізвища після реєстрації шлюбу
Тонкощі, по’вязані із зміною прізвища під час реєстрації шлюбу, дізнавався журналіст «Пари молодої».

На що звернути увагу при знайомствах у соціальних мережах?
Знайомитись з людьми стає дедалі легше завдяки широкому розповсюдженні соціальних мереж. Оскільки мобільни додатки існують у кожного в мобільному пристрої, то картина, коли людина в міському транспорті “сидить” в соцмережі, вже нікого не дивує.

КАЛЕНДАР ВІНЧАНЬ НА 2014 РІК
Обираєте дату весілля у 2014 році? Якщо ви плануєте взяти і державний, і церковний шлюб в один день, то вам, вочевидь, стане в нагоді цей календар вінчань…

Щастя у шлюбі залежить від генетики
Виявляється, вдалий шлюб передається по спадковості. Вчені Каліфорнійського університету виявили ген, який відповідає за щастя у подружньому житті.

Что нас ждет после свадьбы: приятные неожиданности и как к ним подготовиться
Какой следующий этап в жизни двух людей наступает после свадьбы? Конечно, что это появление на свет малыша – ребеночка, такого любимого и замечательного, ради которого молодые мама и папа жили в ожидании целые 9 месяцев и готовы горы свернуть. Но к чему делать всякие невообразимые вещи?

ЯК ТИ ТАМ, МАЛЯ?
Ну от, те що вам бажали не весіллі – справдилося: ви очікуєте на появу первістка. І, мабуть, вже готуєтесь до дуже хвилюючого моменту, першого УЗ-дослідження. Тоді вам буде корисно знати, що у клініці С. Хміля віднедавна працюють на найсучаснішому, найточнішому у світі 4D-апараті – Voluson E8 Expert.

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ІНОЗЕМЦЯ? ВАРІАНТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
Життя - це не гра "витягни карту", де можна безоглядно розраховувати на щасливу зірку. Якщо у ваші задуми входить успішний шлюб з іноземцем, треба докласти певних зусиль для того...

На тернополян чекає тиждень подружжя
Тиждень подружжя в Україні святкують з 15 травня. Для тернополян та гостей міста в рамках тижня проведуть низку заходів та майстер-класів.

Причини нерівного шлюбу
Нікого вже не здивувати парою, різниця у віці якої близько 20 років. Такі щасливі сімейні пари дивляться з екранів телевізорів і обкладинок модних журналів. Однак одна справа знаменитості...

ГОТУЄМОСЯ ДО ВАГІТНОСТІ
Слово «прегравідарна» (з лат. gravida – «вагітна») означає підготовку до вагітності. Про зміст цієї підготовки розповідає лікар Михайлова Тетяна Валеріївна - заступник головного лікаря по лікувальній роботі клініки професора С. Хміля.

Товари для дітей
Якщо батьки люблять активний спосіб життя і не збираються відмовлятися від нього після народження дитини (поїздки з друзями, подорожі та прогулянки), їм варто звернути увагу на такі товари для дітей.

КОЛИ МОЖНА ВІНЧАТИСЯ У 2013 РОЦІ
Обираєте дату весілля на 2013 рік? Якщо плануєте вінчання, то у нас вже є календар!

Як бути дружиною (особистий досвід)
По-моєму, всі дівчата до заміжжя твердо знають, що чоловікові потрібно забезпечувати комфорт. Мені мама казала: криво метеш - наречений буде кривий. Во, навіть віник потрібно тримати прямо!

Щаслива сім’я та, де панує любов
Сьогодні, коли наближаються свята Матері (13 травня) та Батька (19 червня), хочеться розповісти про одну сім'ю, главою якої є керівник тернопільського Центру національного відродження Тарас Гребеняк

БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ПРО ШЛЮБ, СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ТА КРАСУ УКРАЇНОК...
У неділю, 4 березня, до Тернополя завітав Блаженніший Святослав. «Пара молода» завжди підтримує сімейні та духовні цінності, тож приєдналася до тернопільської молоді, яка радо зустрічала митрополита

СИМВОЛІКА ВІНЧАННЯ
Спостерігаючи за церемонією церковного вінчання, ми рідко задумуємося над тим, що означають ті чи інші ритуали, у яких задіяні молодята.

ЕВОЛЮЦІЯ ВІНЧАННЯ
Велична атмосфера храму, шлюбні обітниці, у яких йдеться про вірність та любов до кінця днів… Окрім того, що церковне вінчання є дуже красивим, зворушливим процесом, воно ще й є найважливішим ритуалом у весільній церемонії.

Ціннісні орієнтири подружжя у вихованні дітей
Сім’я починає формуватися тоді, коли народжується дитина, а поки що це союз двох людей, які живуть для себе. На початку мотивація такого співіснування не усвідомлюється, однак згодом подружжя...

БЕЗПЛІДДЯ – НЕ ВИРОК
«Жили-були… і не було у них дітей», - сумний початок багатьох казок. Втім ця проблема зовсім не казкова, в усіх значеннях. Сьогодні кожне п’яте українське подружжя переживає трагедію безпліддя.

КОЛИ МОЖНА ВІНЧАТИСЯ У 2012 РОЦІ?
Вінчання – це не просто красива церемонія, це старовинний обряд, який має величний духовний зміст. Всі віруючі наречені знають, що освятити свій союз у церкві вони можуть лише у чітко дозволений для того час.

ВІН І ВОНА: ГОЛОВНА РІЗНИЦЯ
Чоловік і жінка – представники одного виду gomo sapiens. Але до статусу “людини розумної” вони йшли різними шляхами. І от коли прийшли, раптом усвідомили, що не розуміють один одного.

Обіцяти — ще не означає одружитися
Шлюби укладаються на небесах, але реєструються вони у земних установах – РАЦСах. Обручки, шампанське, щасливі родичі, біла сукня і штамп у паспорті – все як велить суспільство.

Життя за сценарієм
Хочеш довідатися майбутнє дружини – подивися на тещу, хочеш довідатися своє майбутнє – на тестя. Мало хто задумується, що це не лише ще один в’їдливий анекдот про тещу, а правда нашого життя.

Випробування щастям (жіноча дружба)
Ви вже й не пам’ятаєте де початок вашій дружбі. Ви так добре проводили час разом, ви обходили всі магазини міста за один день, рахували вжиті калорії, ділилися рецептами дієтичних салатів, шукали разом принців, й так само разом ділили розчарування у чергових претендентах за пляшкою вина...

О чём говорят в счастливых семьях?
Вам хочется быть счастливыми вместе? Конечно, хочется — всем хочется. А где же найти секрет крепкого семейного счастья?
В поисках ответа многие пары идут на приём к психологу, или на специальный психологический тренинг, а мы предлагаем Вам сперва прочитать эту статью.

Антоній Сурожський. Таїнство любові (Бесіда про християнський шлюб)
Я вирішив цю бесіду присвятити темі про сім’ю та шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого є розмежованість, протистояння, напружені відносини між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива.

Освідчення в коханні - прогноз майбутнього подружнього життя
Для мене довго залишалося загадкою, чому люди приходять, до рішення одружитися з зав'язаними очима. Чому не бачать, що їхні стосунки спочатку ведуть до розставання, тобто до розлучення? Чому не прислухаються і не аналізують слова і дії один одного?

Тест. Ваш чоловік – ідеальний?
«Щоб не пив, не курив і завжди квіти дарував» - це, знаєте, якесь дуже туманне визначення ідеального чоловіка. Нам потрібні цифри і точні заміри! Канадські та американські сексологи знають, як їх отримати.

Навіщо жінці потрібен чоловік
Найважливіше, на мій погляд, питання для сучасної жінки "Навіщо мені потрібен чоловік?" Незнання відповіді на це питання і псує життя сучасної жінки. Я спілкувалася на цю тему з багатьма жінками.

Що в домі ганчірка?
Канули в лету ті часи, коли за ганчірку служили старі футболки та рушники. Сьогодні клінінг підписав довгостроковий контракт із науково-технічним прогресом. А вчені стали на стежку війни із брудом та винаходять все нові і нові засоби для кращого прибирання. І особлива їм подяка – за мікрофібру!

Поради на «медовий» рік
У відносинах із своїми чисельними родичами поступай як знаєш: по голосу крові, за порадою мами, за власним розсудом. Ви - ті «яблука», які недалеко від сімейного дерева впали.

Розмова на кухні
У вікно кухні весело лилося вранішнє сонце. Вітько, мугикаючи собі під ніс «Summer sun» і бадьоро шураючи джезвою по решітці над газовою конфоркою, піднімав свою знаме-ниту кавову пінку. Обернувшись на тихі кроки, нахилився поцілувати свою дружину Соню, маленьку тендітну жінку, подібну на хлопчиська...

Ідеальний чоловік – міф чи реальність?
Кожна жінка мріє про нього, про ідеального чоловіка. Кожна жінка плекає надії, якщо й не зустріти такого, то принаймні переробити того нещасного, який у цей момент є поруч. І якщо ще кілька десятиліть тому чоловікові достатньо було бути добрим і порядним, щоб жінка зарахувала його до категорії «ідеальний», то...

Маріїні діти
На село поволі опустився вечір, зникли обриси сільських чепурних хат, дерева набули дивовижних казкових форм, згасав ще один день, немов перегорнута сторінка книги. Проте, цей день вніс неспокій в одноманітне життя Марії.

Правила поведінки із чоловіками
Є речі, про які чоловіки майже ніколи не говорять нам жінкам. Їм простіше змовчати, стерпіти, аніж довго пояснювати, що їм зовсім не хочеться, щоб ми так поводились. Та й не чоловіча це справа робити зауваження, скаржитись, просити зробити так і отак.

Важке сімейне щастя...
Яких тільки сімей не надивишся. Часом важко навіть уявити, як ці двоє, у яких, здається, і спільного нічого немає, можуть прожити разом не тиждень, не місяць і навіть не рік, а років десять і розлучатися не збираються.

Материнська і батьківська любов
Ви є завдяки любові Ваших батьків! Дивлячись на своїх дітей, ви повинні сприймати себе як невід’ємну частину ваших особливих чарівних відносин з ними. Любити – це допомагати рости. Вірити в дитину - це вірити в майбутнє.

Науковий конструктор СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ
«Не родись красивою, а родись щасливою», - каже народний фольклор. Якщо ви цією порадою не скористалися і таки народилися досить симпатичними, не засмучуйтесь, шанс на щасливе подружнє життя у вас є - його дає наука.

Чи вмієте ви правильно сваритися? Тест.
1. Під час з’ясування відносин з коханим ви:<BR>а) дотримуєтеся теми конфлікту;<BR>б) згадуєте всі старі образи;<BR>в) перераховуєте всі його недоліки.

«СВАРКА – ЗВАРКА» правила конструктивного конфлікту
Ви знаєте, що сімейні сварки – корисні? Так, вони корисні для здоров'я подружжя – ризик смерті від серцевого нападу знижується з 10% до нуля. Вигідні періодичні суперечки і для самого шлюбу: імовірність розлучення падає вдвічі.

Любить - это значит...
Осознанно выходить  замуж. Мне часто приходят письма, в которых женщины щедро поливают своих мужей грязью, удивляются их недостаткам, обижаются на их поступки – и возникает ощущение...

Сім’я у світі
Діти Французької Республіки Тоді, як по всій Європі показники народжуваності неухильно знижуються, Франції у цьому питанні вдається триматися на першому місці в Євросоюзі. Показник 1,8 дитини на одну француженку залишається незмінним ось уже кілька десятків років. Причина — продумана сімейна політика та різноманітні програми підтримки сім’ї.

ШЛЮБНИЙ «ПРИРІСТ» СКЛАВ 9%
Цього року в Україні марш Мендельсона звучить значно частіше. На 91 шлюб більше, в порівнянні з минулим роком, зареєстрували і в Тернопільському міському відділі РАЦСу. І це дані станом лише на 1 серпня. Попереду – осінній сезон.

Як просити її руки?
Ось і настала ця хвилююча мить. Ви отримали її «ТАК», сльози радості блищать у коханих очах, і ви обоє переконані, що у вас буде найкраща у світі сім’я. І Ви розумієте, що для цього потрібні й хороші стосунки з батьками.

Шлюбний контракт
Словосполучення «Шлюбний контракт» у західних країнах практично вже ні в кого не викликає здивування, що не скажеш про суспільство в якому живемо ми. Шлюбний контракт – угода, яку укладають молодята...

«Шлюбний договір – не зло!»
Та чомусь перебороти український стереотип щодо шлюбного контракту напрочуд важко. Нам якось легше відкидати цю розмову на потім. Ми не хочемо страхуватися, хоча це нормальна практика на заході.

Гражданский брак
За последнее время мораль очень изменилась, но традиционный взгляд на брак остается очень распространенным. Вплоть до крайней позиции: до свадьбы - никаких отношений (сексуальных).

Цивільний шлюб: бути чи не бути?
Сім'я - це маленька святиня для кожного з нас. Вона об'єднує в собі не лише біологічні аспекти продовження роду, але й духовні, матеріальні аспекти та, згідно із старими соціальними доктринами, сім'я також є первинною ланкою суспільства.

Брачный контракт может оказаться полезным подспорьем в семейной жизни
Хочешь мира – готовься к войне. Это крылатое выражение используют в большой политике, но почему-то никак не хотят применить к обычной жизни. И очень зря. Ведь в семейной жизни, как и в политике, никогда нельзя быть в чем-то уверенным на все 100%.

Дім, у якому дарують щастя
Тут ведуть бухгалтерський облік людського життя. Реєструють народження, одруження, смерть... Можна сказати, що відділи реєстрації актів цивільного стану...

Чи можна створити щасливу сім’ю через шлюбний контракт?
У шлюбному контракті не можна примусити чоловіка або дружину не пити або регулярно виконувати подружні обов'язки, але можна гарантувати собі квартиру після розлучення. Словосполучення “шлюбний контракт”...

«Стань моїм чоловіком», або Тяжка роль Принцеси на білому коні
Всі ми в рожевому дитинстві засинали під бабусині казочки з різними назвами, але однаковим сюжетом, де принц шукає і завойовує свою принцесу...

Кому більше потрібний шлюб?
Кому ж більше потрібний шлюб - чоловікам чи жінкам? Деякі чоловіки наївно вважають, що сім'я потрібна виключно жінці.
Не дивлячись на те, що жінки вередують, спізнюються на побачення, поводяться незалежно.

Ікона – оберіг новоствореної сім’ї
Гарну традицію плекає наш народ з прадавніх часів – благословляти молоді подружжя іконами. Говорячи сьогодні про весільні традиції, не забудьмо і прекрасний ритуал благословення молодят та постараймося вибрати справді цінну ікону, що стане оберегом для нової родини і для всього роду.

«Вінчання – благословення Боже…»
Навіщо потрібні церковні курси перед одруженням?
Велика кількість розлучень насторожує. Ось чому церква намагається запобігти цій тенденції.

У подружжі не можна говорити «почнемо все з початку»
Деколи найважче – зрозуміти найближчих людей, і саме їм найчастіше бракує нашої уваги… Чому? Може, тому, що ми сприймаємо їх як належне, і не усвідомлюємо справжньої цінності спілкування з близькими та їхніх почуттів.

Chevrolet Tacuma (Rezzo) - сімейний автомобіль
Кожна сім'я має свої особисті критерії вибору автомобіля. Якщо його основне призначення - це часті спільні поїздки, то увага приділяється не лише зовнішньому вигляду і функціональності.

Реєстрація шлюбу в Україні
Шановні наречені! Сьогодні ви робите один з найголовніших кроків по шляху до свого спільного майбутнього, який засвідчує серйозність намірів навпіл ділити свята й будні людського буття.

Новий Avensis для зразкового сем’янина
У нашій країні сегмент середньорозмірних седанів постійно зростав впродовж трьох, що передували кризі років, і Avensis був його беззастережним лідером.

Громадянський шлюб – іспит за звання дружини чи підступне випробовування?
Пригадайте вислів із твору А. Екзюпері «Маленький принц»: «Ми відповідальні за того, кого приручили» – неначе філософія життя. Чи є відповідальність в тих, хто обирає вільний від зобов’язань громадянський шлюб?

Ранні шлюби - позитивні і негативні сторони
Давайте розберемося в ранніх шлюбах, добре це або погано. Чому багато хто так поспішає зв'язати себе сімейними путами, а інші зовсім не поспішають ставати законним подружжям і бачать в шлюбі щось непривабливе?

Секс «на халяву». Чоловічий погляд на жіночу проблему
Впродовж останніх років в Україні слово «сім’я» поступово втрачає своє первісне значення в тому сенсі, що її створення фіксується відповідними державними актами. Сьогодні, за оцінками юристів, психологів, соціологів, чимало молодих людей...

Ну, подумаєш, розлучення!
Розлучення «таких як вона, у тебе буде десять, а мати і батько - одні!» Цей вислів я чула багато раз. Дуже вже часто ці слова вживаються в наший «культурі». Одного разу вони прозвучали і в мою адресу.

Шлюбні формальності, або юридична довідка
Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстрований у державному органі реєстрації актів громадянського стану.

Вінчання
Вінчання походить від слова – вінок. Священники раніше при вінчанні у церкві клали на голови молодих барвінкові вінки, а потім почали класти вінки виготовлені з металу, щоб довше служили. Та й це зовсім не вінки, вони ніяк навіть не скидаються на українські віночки з квіток.

Чи можна заздалегідь попередити неприємності?
Самий класний спосіб дізнатися один одного як сім'ю - шлюбний контракт. Це - зведення всіх договорів і обіцянок. Вам не обов'язково його підписувати у нотаріуса. Головне - зуміти скласти.

Поради бажаючим узяти шлюб
Напоумлюю вас, щоби бажаючі взяти шлюб приступали до цієї справи з великою обачністю. Раджу тим, котрі мають намір узяти жінок, звернутися до блаженного Павла, прочитати написані ним закони про шлюби і...

Шлюб – правила явні та таємні
З роками починаєш розуміти, що як планування сім'ї, так і сімейне життя – складний вид відносин, при яких важливий як збіг очікувань партнерів, так і добросовісне виконання певних функцій, дотримання необхідних умов для підтримки в робочому стані...

Шлюб стає тільки за розрахунком
Експерти Національного центру заощаджень і інвестицій Великобританії з'ясували, скільки повинно бути грошей у чоловіка, щоб він міг забути про свою зовнішність, а також скільки жінок готові ради грошей не думати про те, як виглядає їх партнер.

Про любов і злагоду в подружньому житті
У нас жінка справедливо підвладна чоловікові; тому, що рівноправ’я могло би спричинити ворожнечу, і тому, що на початку від жінки сталася спокуса, вона підкорена не відразу після створення: коли Бог привів її до чоловіка, вона не чула від Бога нічого такого...

Краще спати у різних ліжках?
Краще спати у різних ліжках? Більшість людей впевнені, що невід'ємна частина міцного шлюбу – це ночі, що проводяться неодмінно в одному ліжку. Виявляється, подібна думка помилкова.До такого висновку прийшли фахівці...

Брак - это работа, но она должна быть по душе
Сегодня в США распадаются 43 процента браков, в Англии - 42, в Украине - 41. Число разводов в крупных городах еще больше.
Как выяснилось - основная причина разводов: неправильный выбор супруга. Почему же половина из нас ошибается при выборе? Психологи выделяют несколько причин.

Мій дім – моя фортеця!
Дім для людини є чимось більшим, ніж просто житлом. В наш час дім - це не лише притулок від дощу, холоду чи вітру. Власне помешкання дає змогу задовільнити значну частину фізичних і духовних потреб людини.

Заміж за іноземця
«Треба покращувати генофонд Німеччини», – часто повторювала одна моя знайома і... вийшла заміж за німця. «Всі «принци» у нас перевелися», – сказала якось інша знайома і... вийшла заміж за француза. «Хочу жити у «казці», – сказала третя знайома і...

Фразы из книги. «Семья без измен и вранья. Семь правил. Наш опыт»
Мы построили семью без измен и вранья; и нам стало интересно, есть ли шаблон, выкройка? Можно ли наш 25-летний опыт собрать в правила? Оказалось, вполне.

ПЕРЛИНИ СХІДНИХ ОТЦІВ
Один Творець чоловіка і жінки. Одна земля обоє вони – один образ. Один для них закон, одна смерть, одне воскресіння. Ми однаково родимося: від чоловіка і жінки. Один довг діти зобов’язані віддавати батькам

Розлучення і занепад родинного життя
Папа Іван Павло ІІ в своєму Апостольському листі "Сімейне співжиття" від 22.10.1981 р. пише: "Бог сотворив людину на свій образ і подобу і тим самим покликав її до любові; тому-то любов є основним і вродженим покликанням кожної людини.

Школа любові
Найважливішою Божою заповіддю є любов. Найважливішою і чи не найтяжчою для втілення її в повсякденне життя. Бо щоби любов запанувала поміж людьми, треба любити кожного, хто коло тебе, кожного, з ким стикаєшся на щодень, з усіма його вадами й недосконалостями або принаймні (для початку) ставитися до нього терпимо, з розумінням.

Нерозірваність подружнього зв’язку
В навчанні Церкви подружжя являється як завіт і св’яте таїнство, через що не підлягає розірванню жодною людською владою. Спробуймо розглянути деякі біблійні фрагменти які трактують про подружжя.

  Головна / СТАТТІ / Шлюб, сім'я

Ми в соцмережах:
facebook Вконтакте twitter google+ pinterest instagram YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Весільні журнали
Каталог Пара молода
Фотоконкурс

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info