Банкетний зал Сюрприз
Всеукраїнський медичний портал «Доктор» - doctor.te.ua Весільний каталог Пара молода Весна 2015
СТАТТІ > Обручки

Вибрати ресторан
Музиканти на весілля

Изысканные и утонченные кольца
Изысканные ювелирные украшения высоко ценились во все времена, тонко подчеркивая особый статус своих обладателей. В настоящее время спрос на них ничуть не уменьшился, а развитие современных технологий сумело подарить этим изделиям еще больше утонченности, индивидуальности и необычности.

Компания «Diamond Gallery» подарит возможность создания вашего уникального кольца с бриллиантом
Изысканные украшения ценились людьми в различные времена, тонко подчеркивая индивидуальность вкусов своих обладателей. Среди огромнейшего их разнообразия особым почетом пользовались кольца с бриллиантами.

Символ віри і вірності на обручках
Ранні християни карбували на внутрішньому боці своїх обручок поєднання двох рибок на якорі, що переходить угорі у хрест. Пропонуємо дізнатися більше про цей особливий символ. Ось що розповідає про нього письменниця Леся Ромачук у своєму блозі…

Идеальный вариант свадебного подарка
Традиционно, делая предложение руки и сердца, мужчины дарят своей избраннице украшение с драгоценным камнем. В большинстве случаев это изысканное ювелирное изделие из серебра, обычно кольцо. Главное при его выборе — знать размер пальца и предпочтения будущей обладательницы.

Индивидуальный именной подарок
Что из ювелирных украшений может быть оригинальнее, стильнее и красивее, нежели имя, которое отлито из такого благородного металла, как серебро? Не удивительно, что ювелиры всего мира изготавливают разнообразные дизайнерские именные подвески с буквами, популярность которых растет день ото дня.

Коштовне каміння в обручці: не діамантами єдиними
Кращі друзі дівчат діаманти? Це не завжди так. Є дівчата, які мріють, щоб їхній обранець освідчився їм з каблучкою, у якій виблискує зовсім інший камінець. Можливо, твоя наречена одна з них. Тоді при виборі прикраси для пропозиції тобі корисно буде знати, які альтернативи діамантам бувають…

Заручальна каблучка. Інструкція для нього
Отже, ти вирішив купити їй каблучку – вітаємо! Це одне з найважчих та відповідальніших рішень у житті чоловіка. Але перед тим, як ти вирушиш на ювелірний шопінг, давай переконаємося, що ти знаєш, що шукати і чого очікувати.

SiLvi – досконале доповнення до Твоєї чарівності
Буйство кольорів і форм, захоплююче різноманіття вводять у спокусу неодмінно її придбати. Вдало підібрана вона доповнює будь-який образ – від класичного до ультрамодного. Найкращими друзями сучасних дівчат вже, безперечно, є не діаманти, а...

Якого кольору буває золото
На питання, якого кольору буває золото, більшість з нас відповість: жовтого чи білого. Небагато згадають червоне, рожеве і зелене. І абсолютно неймовірним стане відкриття, що існують вироби з синього і чорного золота!

Поради молодятам, або як правильно вибирати золоті прикраси
Будь-яке «ювелірне» золото є сплавом металів.
Основні компоненти - срібло, мідь і золото. Проба визначається співвідношенням цих компонентів і говорить про якість сплаву «ювелірного» золота.

Слушні поради при виборі обручки
Вибір типу металу для обручки - тільки перший етап в процесі придбання обручок. Далі слід визначитися з формою, дизайном кільця, чи будуть на нім насічки, гравіювання, інші декоративні деталі, ну і, звичайно, чи буде воно з коштовним каменем.

ЦІЛЮЩА ОБРУЧКА
Шлюбна обручка у сучасному світі привертає увагу не лише істориків та культурологів. Цей символ вірного кохання викликає жваве зацікавлення також у психологів та медиків.

Вибір і купівля обручки
Ювелірні магазини пропонують великий вибір товарів, у тому числі і весільних кілець. Для вибору необхідно знати символіку каменів, що найчастіше вживаються при виготовлені обручок...

Весільні прикраси. Віяння моди
Весільні прикраси є, мабуть, тим рідкісним виключенням, яке впродовж багатьох сторіч не втрачає своєї актуальності. Ще наші предки, здійснюючи обряд одруження, прагнули одягнути якомога більше весільних прикрас, що слугували оберегами...

На вушках камінці з блиском розкоші
Жінки охочі отримувати від коханих розкіш, вишуканість, яка сплелась у маленьких цяцьках – сережках. Для подібного подарунку не потрібен привід, святковий день. Пані воліє відчувати увагу щодня.

Майже одягнені
Прикраси у весільному вбранні – це ключик від дверцят досконалості нареченої. Без них молода – як нерозкрита квітка, бо правильно підібрана біжутерія здатна не тільки завершити зворушливий образ, але й сильно підкреслити вашу...

Коханий, надягни на пальчик каблучку
Жінки – дуже ніжні і чутливі особистості, вони люблять подарунки, увагу чоловіків. З дитинства у кожної з них у голівці визріває день заручин, весілля і романтичне надягання каблучки.

Як вибрати обручки
Історія свідчить, що традиція обмінюватися обручками йде від старогрецької культури. Перстень, як символ єдності душ і любові одягають на безіменний палець, тому що артерія, яка проходить через нього, йде прямо в серце, і стародавні греки називали її «лінією життя».

Мудрість – справа наживна, або не все те обручка, що блищить…
Ви вислухали тисячу й одну химерну історію досвідчених друзів про сімейне рабство, тещу та пелюшки, все триста разів обміркували, закінчили внутрішню війну «бути чи не бути» і таки вирішили віддати коштовну свободу в ніжні руки своєї коханої половинки.

Перстень
Перстень — від слов'янського "перст" — палець. Інші назви — кільце, каблучка, обручка. Прикраса, що одягається на палець. Як правило, перстень носили на...

Про її діамантову мрію...
Хто б що не казав, любі чоловіки, але погодьтеся:
у світі є лише три речі, які можуть задобрити загадкову жіночу натуру, – казкова подорож, хутра і діаманти.

  Головна / СТАТТІ / Обручки

Ми в соцмережах:
facebook Вконтакте twitter google+ pinterest instagram YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Весільні журнали
Каталог Пара молода
Фотоконкурс

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info