Спеціалізована конференція для декоратторів та флористів Decor 2020


 
◄ Попередня   Наступна ►

1 рік – ситцеве (лляне або марлеве) весілляНазва вказує на те, що в життя молодих вже увійшла – після медового місяця – буденність стосунків, «ситцева» простота , в одночас ситець і льон символізують молодість.
У символіці назви ситцевої річниці весілля укладена деяка двозначність. Консервативні джерела стверджують, що протягом першого року з дня весілля відносини схожі на неміцну тканину - ситець. А молоді за 1 рік весілля тільки-тільки пізнали один одного ближче; їх відносини ще дуже неміцні, тому і є "ситцевими".
Однак, завзятий народний поголос приписує назві "ситцеве весілля" дещо інше значення, куди простіше роз'яснюючи сенс ситцевої і марлевої річниць. У народі цілком резонно вважали, що перший рік спільного життя примітний надзвичайно активними діями молодят в ліжку, що, власне, і веде до зносу ситцевої постільної білизни до стану марлі :)
Відповідно, будучи прошеними відзначити 1 рік весілля, гості вправі принести корисні подарунки на ситцеве весілля - комплекти постільної білизни для поповнення запасів :) Доречні й чисто символічні "ситцеві" подарунки на 1 річницю весілля - хусточки, фартухи, а також подушечки у вигляді серця.

Що ж до самих молодих, то їх подарунки на ситцеве весілля один одному теж можуть бути пов'язаними з виробами їз цієї матерії. Жартома, можна подарувати у цей день одне одному, ситцеві хусточки, а в них загорнути щось оригінальне, екзотичне, навіть коштовне.
..233              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 8952◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info