Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

10 помилок при організації весілляКожна наречена мріє про ідеальне свято. Красиве, радісне, сповнене особливих моментів і його, того самого закоханого погляду.

10 помилок при організації весілля

Нижче весільна агенція «Мопіс» виділила основні помилки при підготовці весілл. І дуже сподіваємось, що уникнувши їх, вдасться прожити весільний день особливо чудесно.

1. Список гостей

Важливо, щоб на святі були саме ті люди. Ті, що справді порадіють за вас, розділять радісні миті і доповнять особливий весільний день. Не додавайте гостей заради кількості, заради родичів, чи заради будь-якої іншої причини, окрім найважливішої - ви справді хочете цих людей бачити.

2. Бюджет

Його потрібно планувати на початку підготовки. Візьміть шаблон кошторису з всіма можливими пунктами для святкування. Визначіть, які є пріоритетними, а від чого, в разі необхідності можна відмовитись. Не заощаджуйте на якості - нехай менше позицій буде на святі, але ті що будуть - особливі та важливі саме для вас.

10 помилок при організації весілля

3. Локація

Обираючи, зважайте не лише на вартість меню за людину. Обов'язково врахуйте всі додаткові доплати - оренда, % за обслуговування, доплата за додаткові години і т.д. Уважно прочитайте договір, і на момент бронювання підрахуйте яка ж орієнтовно вийде загальна вартість святкування в обраному закладі.

4. Фото

Пункт, який є значно більшим ніж колонка в чек-листі. Недарма кажуть, що спогади залишаються в фотографіях, через них вони оживають. Погоджуйте фотографа не тільки за рекомендацією чи рейтингом. Уважно перегляньте портфоліо - не вибрані роботи, а усю серію з весілля. Поспілкуйтесь, відчуйте, що людина ваша. І підпишіть договір.

5. Ведучий

Чи не найважливіша, після молодят та батьків, людина на святі. Ведучий задає атмосферу, скеровує святкування в обране русло, відповідає за мега настрій усіх гостей. На ведучому не заощаджуйте ні в якому разі. Нехай, краще не буде додаткового шоу, але ведення залишиться якісним. Обов'язково поспілкуйтесь особисто. І, ще на етапі бронювання обговоріть умови роботи, технічні моменти, питання звукорежисера та свої, особисті побажання.

6. Музика

Обираючи між DJ і не дуже якісним гуртом, краще - перший варіант. Обираючи між кавер-гуртами - співставте репертуар та своїх гостей - важливо, щоб музика була підібрана вірно для аудиторії, що буде на святі. Добре подумайте чи будуть саме під цих виконавців танцювати та запалювати танцпол ваші гості. Яскраві танці - один з дуже важливих елементів весілля, тому рішення тут потрібно приймати дуже зважено і відповідально.

7. Декор

Отримати не те, що очікуєш - найбільший страх багатьох молодих пар. Для того, щоб цього уникнути:
- обирайте декоратора, що з самого початку відповідально ставиться до роботи: вчасно надсилає кошториси, презентацію і т.д.
- обов'язково просіть ескізи
- підписуйте договір, де чітко прописано яким має бути декор та як має виглядати у результаті

8. Координація весільного дня

Координатор на святі - обов'язковий. В ідеалі, звичайно з самого початку довірити свято весільним організаторам. Та, якщо статтю читають пари, що вже на середині чи фіналі своєї підготовки, повірте, координатор - послуга про яку ви ніколи не пожалкуєте, замовивши на своє свято.
Дуже сумно, коли в весілля вкладається багато коштів, зусиль, емоцій і в результаті, замість насолоджуватись, наречені чи батьки зустрічають торт, керують подачами кухні чи шукають реквізит для традицій. Зніміть з себе усі-усі клопоти і просто насолодіться весільним днем.

9. Наповнення свята

Помилкою є думати, що хтось (тобто команда підрядників) зробить абсолютно усе за пару.
Щоб свято вийшло справді особливе та персоналізоване - в нього потрібно вкладати.
Вкладати свої емоції, готувати сюрпризи, попілкуватись наперед про гостей. Саме тоді - кожен відчуватиме себе особливим і згадуватиме таке весілля довгі роки.

10 помилок при організації весілля

10. Насолода

Весілля - хвилюючий день. І в такий день надзвичайно важливо відпустити усі хвилювання.
Дощ та інші дрібниці не матимуть ніяковісінького значення через роки. Вони не матимуть ніякого значення вже завтра. Що справді важливо - ваші усмішки, ваші погляди. І ваш особливий настрій у свій весільний день.

Підсумовуючи - поставтесь до підготовки ретельно та відповідально, оточіть себе командою професіоналів, вкладайте у свято всю душу та насолоджуйтесь.
І нехай ваш весільний день буде найбільш особливий та вражаючий!

Весільна агенція Мопіс
23.03.2020              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 560◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info