Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

10 питань трихологу: або про красиве волосся не лише у день весілля«Ой, коси, коси ви мої…», - співається у відомій весільній пісні. Втім, для багатьох наречених це не просто слова. Адже готуючись до свята, вони часто переживають стрес, що позначається на стані волосся і може зумовити його випадання. Як цій та іншим проблемам шкіри голови може зарадити лікар-трихолог розповідають у клініці косметології та дерматології ART-clinique

Інтервью з лікарем трихологом клиники дерматологіі та косметологіі

1. Що таке трихологія?

Трихологія (від грецьк. Trihos – волос, logos – наука) – це відгалуження науки дерматології, що спеціалізується на вивченні волосся та шкіри голови. Фахівців, які займаються цими питаннями, називають лікарями-трихологами.
Завдяки постійному розвитку трибології з’являються нові методи лікування та профілактики здоров'я волосся та шкіри волосистої частини голови.

2. Які методи використовують трихологи для вивчення морфології та загального стану волосся?

Лікар-трихолог вивчає волосся за допомогою спеціальної відеокамери, в якій є збільшувальні лінзи. Відеокамера підключена до комп'ютера. За допомогою спеціального програмного забезпечення інформація, отримана при скануванні шкіри голови і волосся, обробляється і відображається на екрані комп'ютера, що дає можливість лікарю і пацієнту спостерігати за усім процесом на моніторі комп'ютера. Для діагностики використовують кілька видів лінз з різною можливістю збільшення – від 20 до 1000 разів.

3. Для чого призначають аналізи крові? Чому трихоскопії недостатньо?

Важливо встановити причину, яка призвела до певного стану волосся. Ця причина може бути як зовнішньою, так і внутрішньою. Наприклад, волосся може бути пошкодженим внаслідок неправильного догляду або проблем у роботі внутрішніх органів. Призначивши низку обстежень, лікар може встановити  причину.
Трихоскопія показує стан волосини та шкіри голови, але не може визначити всі причини наявного стану шкіри голови. Частину причин можна встановити порозмовлявши з пацієнтом та призначивши певні аналізи крові. 

4. Існує думка, що достатньо придбати дорогий шампунь і можна вирішити проблему з волоссям, яка Ваша думка?

Уявлення, що за допомогою шампунів, навіть дороговартісних, можна вирішити всі проблеми зі шкірою волосистої частини голови, є хибним. Адже шампунь – це засіб догляду за волоссям. Він може бути допоміжним препаратом до основного курсу лікування, призначеного лікарем-трихологом клініки косметології та дерматології ART-clinique

5. Основна проблема з якою пацієнти звертаються у вашу клініку – це випадання волосся?

Так, більшість людей звертаються в нашу клініку саме з цією проблемою. Але після обстеження та діагностики, як правило, виявляється низка інших захворювань шкіри голови: дерматити, себорея, новоутворення тощо.

10 питань трихологу: або про красиве волосся не лише у день весілля

6. Ще одна поширена проблема шкіри голови – це лупа. Що обумовлює її появу?

Лупа – це симптом себореї, захворювання, яке обумовлене надмірною секрецією сальних залоз внаслідок порушення нервової і нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри.
У нашій клініці, разом з медикаментозним лікуванням, ми застосовуємо фізіотерапевтичні процедури (дарсонвалізацію, фототерапію та ін.).

7. У якому віці, на вашу думку, потрібно вперше проконсультуватись у трихолога?

Насамперед, це залежить від спадкового фактора. Якщо у родині є проблеми з волоссям, тоді до трихолога потрібно звернутись якнайраніше. Якщо ж проблем немає, то вперше звернутись до трихолога можна у 18 років. Що стосується жінок, то бажано прийти на діагностику зразу після пребудови гормональної системи (після перших менструальних циклів).

8. Як трихологія ставиться до сучасної індустрії краси? Чи звертаються у Вашу клініку із зміною волосся після хімічних завивок або непрофесійного фарбування?

Всі ці процедури є агресивними для волосся, бо неможливо провести фарбування чи зміну структури волосини (вирівнювання, закручування…) не пошкодивши її. І навіть висушування феном і неправильне розчісування може викликати пошкодження волосини.

9.  А що Ви можете сказати про процедуру ламінування волосся? У салонах запевняють, що після її проведення волосся стане більш густим.

Це хибне тлумачення. Звичайно, у вас буде відчуття, що волосся більше, тому що навколо волосини буде плівка. А хто йде на цю процедуру? Люди з тонким волоссям! В результаті даної процедури їхнє волосся стає все тоншим і тоншим, оскільки не отримує потрібного йому живлення та зволоження. Більшість засобів для проведення цієї процедури містять канцерогенні речовини. В Ізраїлі, наприклад, багато засобів для ламінування волосся заборонені.

10. Процедура нарощування волосся теж популярна, чи шкідлива вона?

Є багато способів прикріплення нарощуваних волосин, деякі з них є дуже агресивними. Більшість людей, які використовують процедуру нарощування, є власниками не дуже здорового волосся. А тонкій волосині важко витримати додаткове навантаження нарощених волосин. Тому дуже часто ця процедура призводить до випадання волосся. 
Перед тим як проводити ту чи іншу процедуру, рекомендую звернутися на консультацію до лікаря для визначення, наскільки вона безпечна для вашого волосся.
Для збереження здоров’я волосся потрібно дотримуватись певних правил догляду. Якщо ж ви помітили якісь зміни (підвищена сухість чи жирність шкіри голови, свербіж, посилене випадання, зміна кольору волосся тощо) потрібно звернутись за консультацією до спеціаліста, щоб зміни не набули незворотного характеру.
   
Всеукраїнський весільний портал Пара молода
31.03.2017              сьогодні 4, з початку місяця 33, всього 2544◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info