Каталог-планувальник Пара молода






 
◄ Попередня   Наступна ►

12 років – нікелеве весілля



Дванадцяту спільну річницю іноді святкують через 12,5 років після одруження, фіксуючи серединку між народженням сім’ї та Срібним весіллям.

12 років – нікелеве весілля. Дванадцята річниця одруження

СИМВОЛИ

Нікель, мельхіор

Надзвичайно стійкий сріблясто-білий матеріал використовують в обшивці космічних кораблів. У пари вже досить міцні стосунки, але їм ще треба додавати блиску.

Мельхіором називається сплав міді й нікелю, якому під тиском легко надають різноманітної форми. Так і в родині — у різні дні атмосфера буває абсолютно різна.


ТРАДИЦІЇ

Цього дня згадують гарні моменти  минулого та будують плани на майбутнє. Влаштовують романтичну прогулянку, відвідуючи особливі місця, пов’язані з Історією кохання.

Існує звичай, коли гості осипають іменинників сріблястими монетами. А ті разом готують для запрошених страву в нікелевій посудині, «підігріваючи» власні почуття.

Чистота кухонного начиння складає враження про хазяйновитість молодої жінки. В сучасних сім’ях організовують як традиційне застілля, так і шведський стіл з відповідними столовими наборами та блискучими дрібничками.


ПОДАРУНКИ

Зранку дружина отримує від чоловіка пишний букет піонів, які вважають квітковим символом свята. Заведено також дарувати предмети з металів-символів чи їхніми елементами.


❤ електроінструменти
❤ фоторамки
❤ айфон (планшет, ноутбук)
❤ побутова техніка
❤ ювелірні прикраси
❤ столові набори
❤ посуд (приладдя для пікніка)

Магнетичні властивості нікелю відомі давно. І молодята в цей період наче магнітами притягуються одне до одного, уникаючи навіть недовгої розлуки.




18.01.2010              сьогодні 2, з початку місяця 33, всього 5160



◄ Попередня   Наступна ►





Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info