Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

30 років – перлинове весілля30 років – перлинове весілля, символ того, що роки, які подружжя прожило разом, нанизуються, наче перлини у намисті.
Дуже бажано, щоб чоловік подарував цього дня дружині саме таке намисто.

Булочка (притча)

Чоловік і дружина прожили разом 30 років. У день 30 -річчя спільного життя дружина , як звичайно, спекла булку - вона пекла її щоранку, це було традицією. За сніданком вона розрізала її поперек, намастила маслом обидві частини і, як зазвичай, подає чоловікові верхню частину, але на півдорозі рука її зупинилася ...
Вона подумала: " У день нашого тридцятиріччя я хочу сама з'їсти цю рум'яну частину булочки; я про неї мріяла 30 років. Зрештою, я 30 років була зразковою дружиною, я виростила йому прекрасних синів, була вірною і хорошою коханкою, вела господарство, стільки сил і здоров'я поклала на нашу сім'ю".
Прийнявши це рішення, вона подає нижню частину булочки чоловікові, а в самої рука тремтить - порушення 30 -річної традиції!

А чоловік, взявши булочку, сказав їй: " Який неоціненний подарунок ти мені зробила сьогодні, кохана! 30 років я не їв свою улюблену, нижню частину булочки, бо вважав, що вона по праву належить тобі ".

Це притча про те, що маса проблем існує лише в нашій голові. Подумайте про це!
04.01.2010              сьогодні 19, з початку місяця 352, всього 13555◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info