Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

4 ідеї весільного декору з ефектом «open air»Багато наречених мріють про весілля під відкритим небом: у квітучому саду, із романтичним світлом ліхтарів і сяючим зоряним візерунком уночі… Але з різних причин здійснити її таки не наважуються. Якщо і ви сумніваєтесь, чи варто виносити банкет за межі ресторану – зробіть навпаки: запросіть довколишній простір до себе у святковий зал. З наступними ідеями для декору це буде просто! 

4 ідеї весільного декору з ефектом «open air». Квітучий сад

1. Квітучий сад.

Кожне весілля з живими квітами дещо відтворює цю ідею. Різниця лише у масштабах. Наприклад, популярні сьогодні «зелені» або «квіткові» стіни на іншому весіллі, можливо, й не такі необхідні. Але для досягнення ефекту «open air» вони саме те, що треба! Так само як і об’ємні квіткові композиції на високих конструкціях – вазах з ніжками чи колонах. Звичайно, форму дерев можна відтворити і буквально, втім доречно обійтись і цим прийомом «квітучої крони». А якщо ще й задекорувати в еко-стилі двері ресторану – то вашим гостям дійсно здаватиметься, що вони заходять у квітучий весняний сад, коли вони завітають на ваше свято.

4 ідеї весільного декору з ефектом «open air». Зоряне небо

2. Зоряне небо.

Обрати весілля в шатро під відкритим небом – ще не означає, що в день свята ви із гостями будете милуватися зоряними сузір’ями. Навіть найточніші метеосайти помиляються і нічний театр може заховатися за кулісами хмар. А тому мудро зроблять ті наречені, які перенесуть романтику зоряного неба до себе на банкет в ресторан. Сучасні системи освітлення допоможуть відтворити на небосхилі вашого свята все, чого тільки душа забажає. А проектори нічного неба відтворять малюнок сузір’їв будь-якої півкулі. Можна навіть запрограмувати у світловому сценарії падаючі зірки, щоб гості загадували бажання… У поєднанні з тематичним декором у срібно-синіх тонах це створить, направду, запаморочливо казкову атмосферу!

4 ідеї весільного декору з ефектом «open air». Сяйво ліхтарів

3. Сяйво ліхтарів.

Багатьох весілля під відкритим небом приваблює саме вечірньою картинкою. Коли у сутінках вмикаються різні ліхтарі, гірлянди з лампочок – то в усій цій ілюмінації свято здається по-особливому піднесеним. Втім, що заважає вам перенести увесь цей чарівний світловий декор у ресторан? Все буде так само зворушливо і «фестивально», та ще й комах навколо лапочок Едісона буде, однозначно, менше :). Дуже пасуватимуть весільні світлові гірлянди у зоні танцполу. А якщо дозволяє стиль весілля, то і декоративні вуличні ліхтарі також додадуть неповторного шарму нічного міста… 

4 ідеї весільного декору з ефектом «open air». Зимова прогулянка

4. Зимова прогулянка.

За статистикою, найчастіше від свята під відкритим небом відмовляються наречені, у яких весілля взимку. Насправді, такої статистики ми не маємо :). Хоча ви самі розумієте, чому це правда… Так, зимові пейзажі бувають дуже-дуже красивими, але іній на віях гостей, на жаль, сильно псує весільні фото і відео. Отже, запрошуємо засніжені дерева у ресторан. З правильно підібраним освітленням такий декор може бути дивовижним і вражаючим. Як і ваш перший танець на фоні зимово-казкової краси під падаючі пухнасті сніжинки зі сніг-машини.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
Фото: www.huffingtonpost.com/
31.01.2016              сьогодні 1, з початку місяця 35, всього 2407◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info