Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 міфів про SDEДосі вагаєтеся, чи замовляти весільний кліп «у той же день»? Якщо вам справді хочеться вразити себе та своїх гостей, то реальних причин відмовлятися від  SDE-фільму немає. Все інше – міфи. І ми їх зараз розвінчаємо…

День весілля пролітає як мить. Чому? Погляньте на типовий весільний графік. Все розплановано мало не по хвилині. Ранкові приготування: макіяж, зачіска, одягання. Вінчання, розпис... Кваплива прогулянка, бо ж у ресторані вже чекають гості. Привітання та подарунки, перший стіл, перші танці, другий стіл, другі танці, на фініші - перетанцювали фату, роздали коровай, усім щиро дякуємо, що прийшли.

Це все менше, ніж за 24 години. Це те, про що ви, можливо, мріяли ще з дитячого садочку. Це те, що ви планували приблизно рік. Це – ваше свято, яке пролетить навіть швидше, ніж можна собі уявити. Проте, цьому можна зарадити. 
 

Західні відеостудії вимудрували – показати весільний кліп у день весілля - samedayedit. У нас же цю послугу пропонують відеографи лише кілька останніх років. І за той час SDE стало справжнім весільним трендом. Але давайте подивимося правді у вічі: якщо це так круто, то чому не всі готові замовити послугу? Ми підібрали 5 стереотипів про SDE. 

1. SDE - це дорого. Наречені зазвичай уявляють захмарні суми, які тотожні мало не зйомці усього весільного дня. Але реальна ситуація на ринку говорить інше - послуга SDE вартує в середньому у 6 разів дешевше, ніж цього очікують. А якщо уважно слідкувати за новинами студій, то вам може поталанити – і ви станете учасниками акції. 

2. SDE - це неякісно. Типово вважають, що оператори квапляться відзняти матеріал, аби передати його для монтажу, і приділяють менше уваги зйомці самого весілля. Насправді, послуга SDE передбачає залучення додаткових працівників студії, які і будуть транспортувати і монтувати ролик. Весільний оператор нікуди не дівається. Він продовжує зйомку і підловлює усі яскраві моменти, тому хвилюватися немає чого. 

3. SDE нікого не здивує. Рідні та близькі наречених і так супроводжували їх увесь день. Здається, що нового вони можуть побачити у весільному ролику? Насправді ж, демонстрація SDE - один із найемоційніших моментів на весіллі. Гості переглядають його, затамувавши подих. Наречені, які замовляли цю послугу, зізналися: найкраще закінчення для другого столу - показ весільного кліпу. 

4. SDE - це сюрприз лише для гостей. Так, гості будуть вкрай здивовані - не всі  були з нареченими від самого ранку. Більшість завітали одразу до ресторану. Але найбільшим сюрпризом SDE стає саме для весільної пари. Вони не чекають пів року - типовий термін для монтажу весільного фільму та кліпу. Все, що наречені не зауважили за святковою метушнею, зібрано у ролику. 

5. SDE вимагає додаткової організації від наречених. Всією організацією SDE опікується студія відеозйомки. Нареченим залишається лише насолоджуватися «своїм особливим днем» та частіше посміхатися в об'єктив камери.

Щойно ми з вами зруйнували найпоширеніші міфи про SDE - монтаж та показ весільного кліпу у день весілля. Тому чекати пів року на ролик більше потреби немає.

Текст: Катерина Швець
​Відео: ZINET film
25.11.2014              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 5999◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info