Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 ПРИЧИН, чому скасовують весілляЧасто ми захоплюємось красою, вишуканістю та стилем багатьох весільних святкувань. Проте деяким із них відбутись не вдалося. Розглянемо топ-5 причин відмов від весілля.

1. «Погані новини» напередодні.

Причиною скасування весілля може стати втрата близької людини чи її важка хвороба. Від таких сумних і трагічних подій не застрахована жодна людина. Це, мабуть, найвагоміша та найбільш зрозуміла причина для запрошених на свято друзів та рідних. Проте наречені можуть перенести церемонію і через зламану руку чи й неважку травму.

2. Забобони та погані прикмети.

В процесі приготування до весілля чимало молодят прагнуть влаштувати все за традиціями та народними звичаями. Втім, саме народні прикмети іноді спонукають вразливих та легковірних наречених відмовитись від укладання шлюбу. Мова йде про усілякі забобони і перестороги. Наприклад, якщо наречений побачив сукню молодої до самого вінчання, а вона переконана, що ця погана прикмета неодмінно позначиться на спільному щасті.
5 ПРИЧИН, чому скасовують весілля

3. Стрес через саме весілля.

Через хвилювання у важливий день молодята починають сумніватися, чи вони зробили правильний вибір, розуміючи, що це відповідальна мить, яка радикально змінить їхнє життя. Страх перед «доки смерть не розлучить» заполоняє думки. В одну мить наречений чи наречена може відмовитись від шлюбу навіть у РАЦСі чи на урочистому вінчанні, що неодмінно шокує всіх присутніх.

4. Зрада.

Фраза «Я кохаю іншу людину» напередодні заручин – сюрприз не з приємних. Зрозуміло, що весілля у такому випадку вже ніхто не планує. Ймовірно, колишні наречені навіть не будуть спілкуватись одне з одним у майбутньому.

5. Сварка.

В дні приготування особливо вразливою стає наречена. Кожен подразник діє на неї вдвічі сильніше. Будь-яке невірне слово може образити жінку і навіть призвести до скандалу. Якщо сварка набуває грандіозних розмахів, то іноді доходить і до скасування весілля.

Текст: Олена Шведа, весільний портал «Пара молода»
14.06.2015              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 2679◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info