Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 причин піти до солярію вліткуХочете ідеальну рівну засмагу, захистити шкіру від опіків та навіть від раку? Клуб краси Beauty Club знає щонайменше п’ять вагомих причин, коли побачення зі «штучним сонцем» улітку просто необхідні.

1. Якщо ви шукаєте найбільш безпечну засмагу…

Окрім необхідних для засмаги променів – А та Б, сонце випромінює ще й шкідливі для людини С-промені. Солярій – тільки А та Б. Крім того, сонце не вимикається автоматично, коли потрібний для засмаги час закінчується. Натомість у студіях засмаги та салонах краси інсоляція проходить із чітким таймінгом, під наглядом спеціалістів. Наприклад, в клубі краси Beauty Club вам складуть індивідуальну програму засмаги з урахуванням типу шкіри та бажаним кінцевим результатом, рекомендаціями лікаря-дерматолога.
5 причин піти до солярію влітку

2. Якщо ви збираєтесь у відпустку…

І збираєтесь не кудись за полярне коло, а під палюче південне сонце. Тоді вашу шкіру вкрай необхідно підготувати. Солярій ввімкне природні захисні механізми шкіри. Створить своєрідний щит від уф-променів: хай не такий потужний, як у випадку зі спеціальними кремами та спреями, але це той захист, який буде із вами постійно. Адже без попередньої засмаги сонце діятиме у глибші прошарки шкіри, що може призвести до опіків,  зіпсованих вражень від відпустки та, навіть, небезпечних злоякісних змін у клітинах. 

3. Якщо ви НЕ збираєтесь у відпустку і взагалі літо не вдалося…

Це той випадок, коли поїздки на моря відкладаються, через роботу ви зранку до вечора сидите в офісі, а у рідному місті майже щодня хмарно. І це той випадок, коли саме солярій допоможе вам не впасти у депресію, отримати належну добову дозу сонця, поповнить запаси вітаміну D. До слова, останні наукові дослідження доводять, що вітамін D попереджає чимало онкозахворювань, зокрема шкіри. Тож тепер деякі вчені рекомендують солярій як один зі способів одержання вітаміну D та захисту від різних видів раку.

4. Якщо вам потрібно вирівняти засмагу

Сонечко зробило вам боді-арт у вигляді футболки, майки, шортів, купальника? Вирівняти тон шкіри – найкраще у солярії. Адже якщо ви не належите до спільноти нудистів, то іншого найбільш інтимного місця для засмаги «на все тіло» годі шукати.

5. Якщо ви хочете красивої, стійкої засмаги… 

Сучасні солярії – це оптимальне для якісної засмаги співвідношення А та В променів, надійні фільтри від шкідливих С-променів, нові потужні рефлекторні лампи, які роблять процес максимально ефективним…
Солярій клубу краси  Beauty Club – це чарівна сонячна капсула краси. Секрет її чарівності у технологіях, розроблених для того, щоб спокусливий бронзовий відблиск на вашій шкірі був стійким, а отримати його було легко.


Відчуйте настрій літа у клубі краси Beauty Club
Вертикальний турбосолярій у Тернополі, НОВІ ЛАМПИ!
Запис за тел.: 0971721660
10.07.2015              сьогодні 2, з початку місяця 23, всього 2468◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info