Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 причин піти до солярію взимкуКлуб краси Beauty Club запрошує у свій солярій не задля засмаги єдиної. Але й заради здоров’я. Адже науці відомо щонайменше п’ять причин, чому узимку варто шукати зустрічі із сонцем.


Для чого потрібен солярій? «Для засмаги», – скажете ви і будете праві. Але праві лише частково. Тому що користі у штучному сонці значно більше, ніж здається. Або як розповіла Парі молодій власниця клубу Beauty Club Галина Сторощук-Теслюк: «Солярій взимку – це практично обов’язкова процедура. Адже дефіцит природного сонця спричиняє різні проблеми в організмі. А отже зрідка погрітися під лампами солярію я радила б навіть прихильницям світлого кольору шкіри». Які ж причини для відвідування солярію узимку відомі сучасній науці?
Вертикальний турбосолярій у Тернополі.  Клуб краси Beauty Club
Причина перша – вітамін D.
Сонце – основне джерело вітаміну D, який потрібен для кращого засвоєння кальцію. Тому що з їжею до організму поступає мізерна кількість цього вітаміну. А от під дією уф-променів шкіра чудово виробляє цей елемент сама. Причому для добової норми вистачає лише п’ятнадцяти хвилин сонячних поцілунків тільки у щічки. Скільки у наших широтах сонцю взимку – самі знаєте. Тому якщо ви не поїдаєте океанічну рибу кілограмами, краще таки навідатися у солярій хоча б раз на тиждень.

Причина друга – сонячний настрій.
Дивовижно, але ми «бачимо» сонце навіть із заплющеними очима. Його відчуває наша нервова система, завдяки рецепторам шкіри. І це важливо при виробленні серотоніну - так званого «гормону радості». Здогадуєтесь, як змінюється рівень цього гормону в осінньо-зимовий період? Ось вам і об’єктивна причина сезонної хандри. Втім, вона може бути вам абсолютно до лампочки… Точніше до ламп солярію, якщо ви не нехтуєте штучним сонцем у холодну пору.

Причина третя – промені життя.
Відомо, що сонячні промені складаються не лише з ультрафіолетових, але й інфрачервоних. Останні ще називають «променями життя», оскільки вони потрібні для нормальної життєдіяльності багатьох організмів (для імунітету, обміну речовин і т.д.). Теплокровні істоти (зокрема, люди) і самі випромінюють ІЧ-хвилі. Але їм все одно потрібна «підзарядка». Підзарядитися у зимову пору найкраще можна у солярії. В Тернополі це можна зробити у вертикальному турбосолярії клубу краси Beauty Club.

Причина четверта – підготовка до засмаги.
Навіть якщо відсутність сонця узимку ви вирішуєте відпочинком у теплих краях, солярій все одно потрібен. Ба більше – він просто необхідний. Тому що підготована таким чином до засмаги шкіра має менше шансів обпектися під палючим південним сонцем.

Причина п’ята – струнка фігура.
Наукою доведено, що помірні сонячні ванни сприяють кращому поглинанню кисню (і шкірою, і легенями), посилюють кровообіг та обмін речовин. Себто у програмах для схуднення солярій – це сьогодні практично обов’язковий пункт.

Підсумуємо. Прожити без сонця взимку, звичайно, можна. Але всі дослідження твердять, що це – шкідливе обмеження для організму. Природно, ми всі мали б жити у залитих сонцем південних країнах. А там, де сніг і сонця не видно з-за хмар майже півроку, врятує солярій. Щоправда, з усіма покладеними на нього надіями він впорається за умови, що у нього достатньо потужні та нові лампи.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода

Відчуйте настрій літа у клубі краси Beauty Club
Вертикальний турбосолярій у Тернополі, НОВІ ЛАМПИ!
​Запис за тел.: 0971721660
10.12.2014              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 3547◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info