Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 причин зробити запрошення і бонбоньєрки з шоколадуВагаєтеся, де замовляти свої весільні запрошення і подяки гостям: у поліграфії чи кондитерській? «Довіртеся своїм смакам», - манливо радить інтернет-магазин Шоколадний рай. І підкріплює свою пропозицію п’ятьма аргументами…1. Солодкі емоції. Шоколад – це завжди радісні асоціації. Це аромат подарунків з дитинства, спогади свята, перемог, закоханості… І всі ці піднесені емоції неодмінно оживуть у гостей, коли вони отримають від вас шоколадне запрошення чи бонбоньєрку. А отже, ви одразу налаштуєте їх на своє свято!

2. Краса. Якісно виконані шоколадні сувеніри володіють особливим шармом. Навіть найпростіші солодкі подяки із ініціалами наречених виглядають дуже витончено, красиво і по-мистецьки. Тобто, обираючи шоколадні повідомлення для гостей, ви гарантовано отримаєте справді гідні аксесуари для свого весілля.


3. Простір для ідей. За варіабельністю дизайну шоколадні запрошення і подяки гостям зовсім не поступаються своїм традиційним паперовим колегам. До прикладу, в інтернет-магазині Шоколадний рай можна замовити весільні сувеніри у будь-якому кольорі, з використанням якісних безпечних барвників. Так само довільною може бути форма запрошення і бонбоньєрок: кругла, овальна, прямокутна, сердечком. Крім того, ви маєте можливість вибрати текст, шрифт, зображення, яке бажаєте нанести на шоколадний презент. Це означає, що ваші солодкі запрошення і подяки гостям будуть ексклюзивними та у єдності із загальним концептом свята. 

4. Універсальність. Шоколадні запрошення і подаруночки гостям напрочуд сумісні із весіллям у будь-якому стилі. Крім того, за бажанням їх можна легко поєднати з іншим декором. Наприклад, долучити до такої бонбоньєрки картку розсадки, живі квіти, стрічки тощо… Одним словом, зайвими чи недоречними на святі солодкі аксесуари з шоколаду точно не бувають. 


5. Доступність. Сучасні кондитерські технології зробили шоколадні запрошення і подяки гостям абсолютно доступними. Так, замовити бонбоньєрки в інтернет-магазині Шоколадний рай можна за ціною від 4грн. і далі. А завдяки доставці по усій країні службою Нова пошта, свої шоколадні сувеніри на весілля ви можете отримати у будь-якому місті і вже тоді здійснити оплату.

Досі вагаєтеся, де замовляти свої весільні запрошення і подяки гостям? Довіртеся своїм смакам! Гості люблять шоколадні повідомлення :). 

Дізнайтесь більше про шоколадні послуги на весілля відвідавши сторінку магазину «Шоколадний рай», або ж зателефонувавши за номерами 097-186-46-26, 095-945-59-56


24.03.2016              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 3106◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info