Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 питань про довговічну троянду, яка не в’яне до 5 років!Зовні вона нічим не відрізняється від звичайної троянди. Її пелюстки такі ж ніжні і тендітні на дотик. От тільки ця краса не в’яне за кілька днів, а продовжує радувати аж до 5 років! Диво-квітка під скляним куполом від Flora BeauMonde стала справжнім сюрпризом для переможців конкурсу Пара молода 2016 і доповнила їхню Церемонію весільної річниці чарівним ритуалом. Про те, як іще довговічна троянда може доповнити свято і у чому секрет її нев’янучої краси – далі…

5 питань про довговічну троянду, яка не в’яне до 5 років

Що ж таке, ця довговічна троянда?

Почнімо з того, що це – справжня жива квітка. Проте від звичайної вона відрізняється особливою технологією обробки. Після зрізання, її вводять у стабільний стан. При виготовленні стабілізованих квітів з рослини випаровують вологу і заміщують її спеціальним розчином на основі гліцерину, який відіграє роль природної рідини в квітці та на клітинному рівні уповільнює процес регенерації, а також процес фотосинтезу.

5 питань про довговічну троянду, яка не в’яне до 5 років

Чи потребують такі квіти спеціального догляду?

Ні. Завдяки технології стабілізації довговічні троянди не потребують поливу, сонячного світла, і взагалі будь-якого догляду.

Скільки часу «квітне» така троянда?

Квіти перебувають у стабільному стані від трьох до п'яти років, зберігаючи вигляд як у щойно зрізаних.

5 питань про довговічну троянду, яка не в’яне до 5 років

Чи можна відкривати купол?

Так. Скляний купол виконує винятково естетичну роль. І також дозволяє транспортувати троянду на на будь-які відстані без ризику пошкодити її. 

5 питань про довговічну троянду, яка не в’яне до 5 років

З якої нагоди та для яких свят ця троянда буде особливо доречною?

Подарувати довговічну троянду – це як подарувати маленьку частинку казки. Пам’ятаєте чарівну квітку у скляній колбі з мультфільму «Красуня і Чудовисько»? Тож робити такі приємні сюрпризи для своїх близьких людей, коханої, для мами чи бабусі можна з як особливої нагоди, так і без. Це гарне доповнення до пропозиції руки і серця, чудовий подарунок молодятам на весілля, елегантне доповнення зйомок lovestory… А ще – зворушливий, магічний ритуал на весільній церемонії. Його зміст у тому, що свої обітниці наречені залишають під скляним куполом разом із довговічною трояндою, аби повторити їх один одному за кілька років, коли з квітки впаде остання пелюстка. Це про любов, яка квітне ще довше, ніж троянда, яка не в’яне найдовше з усіх квітів… 
Замовити троянду можна на сайті: http://florabeaumonde.com
тел.: +38(099)-299-09-83


Підготувала: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
Фото: Андрій Шевчук
30.05.2017              сьогодні 2, з початку місяця 58, всього 3887◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info