Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

5 років – дерев'яне весілляПерший "солідний" ювілей сім'ї - п'ять років весілля - називають дерев'яним весілля. Сім'ю зі стажем в 5 років можна порівняти з дерев'яним будинком. Це вже грунтовна споруда, якій, проте, ще можуть загрожувати пожежі (сімейні сварки). Доброю прикметою для подружжя на 5 річницю весілля вважається посадити дерево. Стверджують, що дерево, посаджене на 5 років весілля, переживе всі негаразди і буде пам'яттю для далеких нащадків. Річниця весілля в 5 років відзначається грунтовно - це перша серйозна дата, на яку можна скликати багато гостей.

Якщо ви думаєте що подарувати на дерев'яне весілля, то політ для фантазії тут не обмежений.
З дерева в наші дні роблять багато чого. Припустимо чоловік і дружина живуть у власному будинку.
Для будинку можна придумати багато чого. Наприклад, поставити паркан дерев'яний або дерев'яні меблі для веранди, навіть будку для собаки. А може родині потрібні сходи на другий поверх? Або сауну організувати треба. А якщо у них є камін і топлять вони його дровами, то можна допомогти родині з розпалюванням).

Для господині на дерев'яне весілля можна подарувати безліч кухонного приладдя: хлібницю, дощечку, лопатки. Будь-якій дівчині сподобається красива дерев'яна шкатулка. Навіть рамка для вашої фотографії може бути зроблена з дерева.
..229              сьогодні 4, з початку місяця 210, всього 11699◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info