Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

52-річна Кайлі Міноуг знову готується до весілляАвстралійська співачка Кайлі Міноуг, яка досить ретельно приховувала особисте життя, виходить заміж. Відомо, що її чоловіком стане креативний директор британського журналу «GQ» Пол Соломонсі. Цікаво, що розповіла ЗМІ (Daily Mail) цю новину родичка нареченого. 

52-річна Кайлі Міноуг знову готується до весілля
 
Підтвердила цю новину й мачуха майбутнього чоловіка Міноуг – Глорія Соломонсі. За її словами, пара вже почала готуватися до весілля. Жінка в захваті, що вони заручені.

«Це дуже захоплююче. Але, вибачте, я більше нічого не можу вам сказати, бо мені сказали цього не робити. Я поважаю свого сина і занадто поважаю Кайлі, щоб сказати більше», – зазначила жінка про свого пасинка та майбутню невістку. 

Також, зазначила, що не знає, де і коли відбудеться весілля.

Нагадаємо, 52-річна Кайлі Міноуг вже три роки зустрічається зі своїм коханим Полом Соломонсі. Цікаво, що приблизно за рік до початку цих відносин, Кайлі розійшлась із британським актором Джошуа Сассо. Вони зустрічалися близько року і планували одружитись. Однак, зрада колишнього нареченого змусила розірвати всі відносини. До цього у співачки було чимало романів, але які ніяк не переростали у щось більше.


Photo: @paulsolomonsgq
Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
07.02.2021              сьогодні 1, з початку місяця 114, всього 114◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info