Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

57 років разом: зворушлива фотосесія про вічну любовЦей фотосет світлий, красивий, добрий… Він вселяє віру, що справжнє кохання не підвладне часові. Адже Клемма і Стерлінг Елмор (Clemma та Sterling Elmore) відзначили уже 57-му річницю подружнього життя, а їм і досі хочеться знімати власну lovestory. Що вони й зробили з нагоди свого сімейного ювілею. Їхня зйомка у ретро-стилі на тему фільму Notebook за короткі терміни набрали десятки тисяч вподобань і відгуків у соцмережах.

57 років разом: зворушлива фотосесія  Клемми і Стерлінга Елмор (Clemma та Sterling Elmore)
«2 -го вересня подружня пара закарбувала свою любов фотосесією, на яку їх надихнув фільм «Ноутбук», - пише Huffingtonpost. Свої образи Клемма і Стерлінг доповнили одягом у стилі ретро та любовними записками. Фотографом зйомки була Stacy Welch - Christ of Mary Evelyn Photography. Наступного дня вона опублікувала альбом із світлинами на своїй фейсбук сторінці, і його вже перепостили понад 32 тисячі разів. Користувачі Фейсбуку у коментарях висловлюють своє захоплення красою і любов’ю літнього подружжя.
57 років разом: зворушлива фотосесія  Клемми і Стерлінга Елмор (Clemma та Sterling Elmore)
«Clemma і Sterling були найціннішою парою, яку мені доводилось знімати!», - зізналася Welch-Christ газеті Huffington Post. «Я злегка ставила їх у позу і вони моментально вливались в образ. Це було надзвичайно природно і мило – такою і є справжня любов». Правнучка подружжя, Amber Elmore-Christ (також фотограф за професією) допомогла підготувати зйомку, підбираючи образ для головних героїв 40-50-х років, такі ж як і у фільмі на Rachel McAdams та Ryan Gosling.
57 років разом: зворушлива фотосесія  Клемми і Стерлінга Елмор (Clemma та Sterling Elmore)
Під час інтерв'ю місцевій станції новин головна героїня зйомки Клемма (Clemma) сказала, що це була любов з першого погляду для неї і для її коханого Стерлінга. «Я є дуже любляча особистість і я люблю проявляти любов та обіймати людей. Коли я зустріла Стерлінга, він був саме таким. І ми одразу ж закохалися один в одного,»- каже Клемма. «Стерлінг є наймилішою люблячою людиною, яку мені коли-небудь доводилось зустріти. Ми зізнаємося в коханні один одному щонайменше 10 раз на день і це саме те, чого я хотіла. Він сказав, що коли він вперше мене побачив, одразу зрозумів, що я та «єдина».


Джерело: http://www.huffingtonpost.com/


15.09.2016              сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 1836◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info