Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

60 років разом: фотосет досвідченого щастяКохання ніколи не старіє. Хочете бути вічно молодими? Докладіть усіх зусиль, щоб зберегти своє кохання аж до діамантового весілля. І на вашу 60-річницю влаштуйте душевний та щирий фотосет, як це зробила для своїх дідуся і бабусі фотограф Shayna San Nicolas…

За словами автора цієї стилізованої фотосесії, головні герої погодилися на зйомки одразу, адже підтримують усі ідеї своєї онуки. Shayna прагнула подарувати своїм дорогим бабусі та дідусеві ті радісні емоції, що зазвичай отримують на таких фотосетах її молоді клієнти – 20-річниці молодята. Тож для антуражу були використані і модні тренди, і концептуальні раритети.


 
Квіткова корона для діамантової нареченої, строкатий метелик для діамантового нареченого, ретро-диванчик на старенькому мості… Були також оригінальні вінтажні речі, які представляють справжню цінність для «молодят». Це ляльки, що були на їхньому весільному торті, весільні фотографії у рамках, запис улюбленої пісні “Misty” на вініловій платівці. Та центральним у цій сцені, все-таки, було кохання, його неймовірна сила з’єднувати чоловіка та жінку у спільному щасті на багато-багато років. 

Вони познайомилися, коли їй було лише п'ятнадцять, а він був молодим красивим і статним моряком. Вони одружилися, об’їздили весь світ разом, заснували бізнес, збудували будинки, перетнули усю Америку і навіть побували на Алясці на своєму будиночку на колесах. Вони мають трьох дітей, шість онуків, одинадцять правнуків.
 

З їхніх усмішок сходить якесь особливе сяйво кохання, в їхніх поглядах стільки ніжності, стільки мудрого взаєморозуміння. Це не просто видно з фото, а відчувається буквально фізично. І від цього просто перехоплює подих. Тож коли ми знайшли даний проект на Style-me-Pretty, то дуже захотіли, щоб його побачили і відвідувачі Пари молодої. Як приклад, як орієнтир у створенні міцних стосунків, як доказ того, що справжнє кохання робить людей вічно молодими…

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


13.10.2014              сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 4754◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info