Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

7 ідей з «Ароматного весілля» #krasiiaromaweddingНа весіллях блогерів часто буває так багато краси, що у ній легко загубитися. А ще – не помітити серед сотні постів і сторіз за одним хештегом головного – ключових ідей! Добре, що є портал «Пара молода». Ми зібрали для вас 7 найцікавіших ідей з весілля insta-блогерки Тетяни @kodzayeva та Олега @iamoleh. Беріть для натхнення!

7 интересных идей со свадьбы insta-блогера Татьяны @kodzayeva и Олега @iamoleh

1. Компліменти для гостей – аромати

Замість звичного солодкого привітання усі запрошені отримали від молодят… аромати для дому. І це геніальне рішення! Адже запахи роблять спогади живими. Свято вже минуло, а ти вдихаєш його аромат – і наче знову опиняєшся там, де було добре! Компліменти на весіллі #krasiiaromawedding гості отримали одразу при вході на подію, на welcome-зоні.


 

2. Запрошення на чорному оксамиті, з палітрою свята

Здається, що вже всі знають, що весільне запрошення – це перше знайомство із майбутнім святом. Зробіть цей дотик приємним та красивим. А візуалізація палітри торжества допоможе вашим гостям обрати доречний наряд.


 

3. Колір страв – у концепті

Сукні дружок та метелики дружбів – не єдиний спосіб відобразити обрані кольори, поряд із флористикою. Підкреслити загальну палітру варто також у банкетних стравах! На весіллі Тетяни та Олега цей принцип майстерно втілив бренд-шеф @hotel_fomich: страви були витримані у кольорах осені, пудра та золото.

4. «Неоднаковість» декору

Якщо композиції на столи – то однакової форми, якщо скатертини – то однаково кольору… Забудьте про стереотипи! На весіллі Тетяни та Олега було три види квіткових композицій на столиках гостей, а скатертини на одних столиках були білими, на інших – чорними. Прийом інверсії та однакових квітів у різних формах збереже єдність стилю, але додасть розмаїтості. 

5. Декор басейну: квіти і туман

Сучасний басейн з блакитною водою прикрашає будь-який курорт, але не кожне свято. Надто – коли йде мова про весілля у витонченому стилі. Тоді на допомогу удень приходять квіти, а увечері – сухий лід. Острівні композиції перетворили басейн готелю «Фомич» на справжню оазу, а сухий лід встелився туманом саме під час урочистого розрізання торта молодятами. 

6. «Посадковий стіл»

Здається, карта розсадки вже й не може бути іншою, якщо не вертикальною чи не у вигляді мольберта. От справді, чому? Давайте не будемо шукати відповідь на це питання, а просто проявимо креативність, як декоратори на святі Тані та Олега. Заквітчаний стіл, перелік гостей на табличках з оргскла… Все просто, але зручно і красиво!

7. Обрамлення доріжки на церемонії

Шлях до ваших «Так» має бути красивим. Контурування головної доріжки свята квітами чи іншими матеріалами дуже підкреслює величність моменту. І фото з #krasiiaromawedding це доводять.

Декор та концепція: весільна агенція MOPIS
Локація: Fomich Park Hotel
Відео: TreeFamilyWedding
Фото: Sergio Mazurini

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


04.12.2018              сьогодні 2, з початку місяця 47, всього 1885◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info