Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

7 ПИТАНЬ МИХАЙЛУ ШПЕНИКУЗазвичай це він націлює об’єктив на наречених, моделей, природу та інші „прекрасності” нашого життя. Сьогодні фотограф студії Monro Photography Михайло Шпеник – в об’єктиві наших питань.


Михайло Шпеник. 1. Найвизначніша подія, що вплинула на вибір справи життя...
Таких подій було багато, але всі вони пов’язані із людськими емоціями. Раніше, працюючи у сфері продаж, не вистачало часу (як і всім нам) на те, щоб зупинитись і помилуватись: як батько пишається своїм сином, маленька дівчинка дивиться на маму, бачачи цілий світ у ній, або ж просто як пара, кохаючи, дарує одне одному жести турботи, підтримку, щастя. Мабуть, все-таки ці всі людські емоції і понесли за собою бажання бути тим, хто вміє це бачити і хоче показати іншим.

2. Коли будеш одружуватися, твоїм весільним фотографом буде...
Це важке питання :). Як і кожен фотограф критично ставлюся до своїх робіт і робіт інших. Але все таки це, мабуть, буде Володимир Шурубура (Львів).

3. Кого або що мрієш сфотографувати?
Мрію зняти фотосет у Франції та Італії: країнах, де архітектура за собою несе цілу історію; країнах, де люди уособлюють в собі кохання та пристрасть.

4. Коли востаннє грав у сніжки?
Ще минулого року в Карпатах. Шкода, що все менше часу на такі приємні речі :)

5. Де, з ким і як проведеш Новий рік?
Цей Новий рік проведемо разом з дівчиною та друзями в Карпатах. Протягом останніх років завжди їздив на лижах, цього разу планую вперше спробувати скейтборд.

6. Що хотів би знайти під ялинкою 1 січня?
Особливих очікувань немає. Мабуть тому, що ставлюся до цього свята дуже просто. Єдине – надіюся, щоб Новий Рік приніс побільше приємних вражень і професіонального росту.

7. Твої побажання читачам “Пари молодої”
Так як цільовою аудиторією журналу «Пара молода» є люди, які вирішили одружитись, побажаю успіху у побудові міцної сім'ї. Нехай Новий Рік принесе тільки веселі та приємні враження.

Спілкувалась Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
27.02.2011              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 4187◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info