Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

7 питань про перший весільний танецьЩодо першого весільного танцю наречені вже давно розділилися на два табори. Одні вважають обов’язковою підготовку з хореографами, а інші віддають перевагу самостійній постановці чи навіть імпровізації. Розставити всі крапки над «і» нам допоможе Плюсквік Юлія, хореограф студії танцю Primo Ballo.

7 питань про перший весільний танець. підготовка з хореографами студії танцю Primo Ballo

Чи потрібен перший танець? 

Постановка першого весільного танцю дає можливість молодій парі спробувати у своєму житті щось нове, отримати  нові знання, відчути багато позитивних емоцій, а також зміцнити стосунки в парі і, звичайно, приємно здивувати гостей на весіллі. 

Яку музику обрати? І який стиль танцю найкращий для першого весільного танцю?

Музика може бути будь-якою, залежно від вподобань молодої пари. Найкраще – коли музична композиція вам подобається і ви можете розслабитись та показати свої справжні емоції і почуття під неї. Те саме стосується і стилю танцю: обирайте те, що вам ближче до душі. Але, якщо ви ще не змогли обрати, то ми вам з радістю допоможемо. Також ми можемо редагувати музичну композицію: залежно від побажань пари - скорочувати, з’єднувати з іншою піснею і тд.).
7 питань про перший весільний танець. підготовка з хореографами студії танцю Primo Ballo

За скільки часу потрібно розпочати тренування?

Для кожної пари цей час індивідуальний. Але оптимально розпочинати підготовку десь за місяць або півтора до весілля, щоб не поспішати і спокійно усе вивчити. Проте, якщо у молодої пари немає такої можливості, то ми можемо зробити постановку  і за один день до весілля (бували такі випадки).

 Скільки занять потрібно, щоб вивчити танець?

Усі пари унікальні. Тому точно час, не знаючи людей і їхні вміння, сказати неможливо. В середньому на простіші постановки ми витрачаємо 3-4 уроки, для складніших 5-6 до 8. Вісім занять в студії «Primo Ballo» – це зазвичай максимум, за який пара освоює хореографію. Також кількість занять залежить від молодої пари і їхніх побажань. Тому якщо вони хочуть якусь конкретну кількість уроків, то постановка буде повність готова за цей період часу, відрізнятиметься лише складністю.
7 питань про перший весільний танець. підготовка з хореографами студії танцю Primo Ballo

Як проходить заняття?

Одне заняття триває 60 хв. Заняття тільки індивідуальні з кожною парою. Ми працюємо в парі разом з чоловіком, тому молодята одразу бачитимуть свій танець, а також ми усе детально розказуємо і показуємо. Вчимо пару виконувати не тільки рухи, а також взаємодіяти один з одним і показувати справжні емоції. За побажанням, пара може приводити на заняття батьків чи друзів: щоб вони подивилися на процес створення танцю. В результаті усі молодята отримують унікальний танець, якого не буде у жодних інших, адже ми черпаємо натхнення із самої пари і не маємо заготовок.

Як потрібно бути одягненим на заняттях?

Одяг повинен бути зручним і комфортним, не обов’язково спортивним, але таким щоб не заважав вам рухатись. І закрите взуття для зручності. Пізніше, коли буде уже зроблена постановка, то наречена може взяти кільця від сукні (якщо такі є) і туфельки. Головне на тренуваннях мати з собою хороший настрій.

Чи можна замовити у нас ефекти для танцю?

Так , до ваших послуг важкий дим та освітлення, холодні вогні, конфетті,  бульбашки, пневмо-хлопавки.

Студія танцю Primo Ballo
Баран Богдан і Плюсквік Юлія
+380 (97) 588 55 10
+380 (67) 773 37 55
Вул.  Братів Бойчуків 4, ЗОШ № 20
01.11.2017              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 2509◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info