Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 
Медичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

9 «ТАК» ОДРУЖЕННЮ НА ВИЇЗДІ
Іноді вагомі аргументи зручніше почути зі сторони, аби без вагань дозволити собі зробите те, що хочеться. Тож якщо вам хочеться зробити свою церемонію одруження виїзною, то ось вони – беззаперечні аргументи.

1. ЧАС обряду залежить лише від вас: на світанку, із заходом сонця чи опівночі під місячним сяйвом.

2. МІСЦЕ події також обираєте ви: десь далеко від цивілізації на тлі незайманої природи, у ресторані перед банкетом (якщо накрапає дощик), серед величних мурів замку тощо.

3. ФОРМА церемонії не обмежується рамками типового сценарію. Ба більше – сценарій цілком і повністю відповідатиме стилю вашого весілля.

4. МУЗИКА не обов’язково повинна бути маршем, і не обов’язково Мендельсона. Це ж виїзна церемонія! Виконавці – які забажаєте; „плей-лист” – який замовите.

5. ДЕКОРАЦІЇ – алея з квітів, арка, під якою ви скажете „так”, банти з фатину, свічки. Такий антураж можливий лише на виїзній церемонії.

6. ГЛЯДАЧІ вашої казки – лише близькі вам люди. Якщо інше не передбачене сценарієм.

7. ОБРЯДОВИЙ СТАРОСТА також обирається вами, а не позмінним графіком.

8. ТЕМП церемонії виїзного одруження на стільки комфортний, на скільки це можна лише уявити. Не потрібно квапитися через те, що за вами у черзі ще 10 пар.

9. ОБІТНИЦІ... На виїзній церемонії усе довкола дихає однією подією. Вас ніщо не відволікає, тому ваше „так” – більш усвідомлене. Вагомішою подію можуть зробити лише обітниці, написані вами ж та сказані у присутності найрідніших людей.

Автор: Валерія Климчук.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».

07.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 4666◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info