Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Агенція «Ідеал» стала «Народним брендом 2014»!У Тернополі нагородили переможців рейтингу «Народний бренд 2014». Кращою у номінації «Весільна агенція» споживачі обрали агенцію весільних послуг «Ідеал».


Стати володарями статуетки богині Ніки, яка тримає у руках титул «Народний бренд», - мрія багатьох підприємств Тернопільщини. Адже це не просто гучне звання щорічного конкурсу від медіакорпорації RIA, а символ справжнього народного визнання. Позаяк переможців рейтингу обирають самі споживачі методом Інтернет-голосування.


 
Цього року суворі народні судді здійснили мрію 44 претендентів. Однак нас, звичайно, цікавить «найвесільніша» з усіх номінацій – «Весільна агенція». Отож, у 2014 році вподобання молодят розподілилися наступним чином:
Перше місце – агенція весільний послуг «Ідеал»,
Друге місце – студія декору "Elen»,
Третє місце – весільна агенція «BIZE»,
Четверте місце – весільне агентство «Фігаро»,
П’яте місце – агенція декору «O-La-La».

«Ми надзвичайно зворушені тим, що люди обрали нас найкращими, - не приховує емоцій власниця агенції «Ідеал» Тетяна Олійник. – Дякуємо усім, хто за нас голосував, вболівав за нашу перемогу. Ваша підтримка та довіра – найцінніша з нагород для нас. Це те, заради чого ми робимо ідеальні весілля».

Пара молода вітає переможців номінації та бажає завжди виправдовувати надії і мрії наречених.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


19.12.2014              сьогодні 1, з початку місяця 11, всього 3536◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info