Банкетний зал СюрпризArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

Агенція по організації свят О&ОПозаду весільні клопоти;попереду щасливе майбутнє. Апогеєм найщасливішого дня для молодят є весільна подорож. Агенція"О&O" пропонує провести незабутній відпочинок з 5% знижкою для молодят.


Адреса:
м. Тернопіль, вул. Івана Франка 5/1

Телефон:
(067) 700-70-79
(050) 770-75-96

Електронна пошта: ostap.dzhus.80@mail.ru
Сайт: o2.te.ua http://2otour.te.ua

"О&О" агенція - це об"єднання людей, закоханих у свою справу. З нами Ваша буденність набирає казкових забарвлень: відпочинок Вашої мрії, - чи це пляж та тепле море; чи це неймовірно круті схили засніжених гір; чи це мандрівка мальовничими місцями планети. Для прихильників драйвової музики та запальних вечірок в розпорядженні: автобусні тури на івенти світового рівня, влаштування Вашої вечірки та запрошення на неї відомих виконавців. І нарешті, для закоханих, які вирішили одружитися, ми організуємо Ваше весілля від"А" до "Я" та незабутній медовий місяць в найекзотичніших країнах світу.
Наша перевага в тому, що охоплення та реалізація агенціею "О&О" такого широкого спектру послуг здійснюється завдяки тісній співпраці та партнерству з досить креативними людьми різних економічних, соціальних та культурних середовищ. Обмін знаннями та досвідом кожного, хто бере участь в організації, приносить неймовірні результати! Адже наша ціль - це Ваші бажання, позитивні емоції та надійність! 
Ми організуємо Ваш захід, свято, чи відпочинок будь-яких масштабів без платні за посередництво та організацію.* Ви економите свій дорогоцінний час, заощаджуєте кошти, не зменшуєте кількість нервових клітин, не втрачаєте стосунки з близькими в клопіткому процесі організації Вашого заходу, маєте чудовий настрій, міцний сон та респектабельний вигляд до і на святі!
* За винятком запрошень хедлайнерів та організацій свят за межами України.
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 21, всього 278

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info