Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 

Агенція свят ПРО100ШАНОВНІ НАРЕЧЕНІ, ЇХ БАТЬКИ та ДРУЗІ.
Ви думали буде все важко? А Насправді все про100!!!
Організація Вашого свята на найвищому рівні і саме головне за найнижчими цінами!
Телефонуй 0982266200!

Адреса:
Івано-Франківськ, вул. Тичини 1, офіс 8, поверх 3

Телефон:
(096) 913-21-65
(098) 226-62-00

Електронна пошта: pro100.agency@gmail.com

ШАНОВНІ НАРЕЧЕНІ, ЇХ БАТЬКИ та ДРУЗІ.

  • Ви думали буде все важко? А Насправді все про100!!!!
  • Організація Вашого свята на найвищому рівні і саме головне за найнижчими цінами !!!!
  • Телефонуй 0982266200!


ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ. 
Наша агенція підбере для Вас всі потрібні послуги: ведучого, оформлення, музику, фото та відеооператора, шоу програму, флористичне оформлення, поліграфію та інші послуги. Саме для Вашої пари ми розробимо стиль та тематику весілля, створимо попередній візуальний проект свята (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ — новинка весільного сезону 2015 - 2016 р.). Проведемо всі потрібні зустрічі з командою (тобто зекономимо Ваш дорогоціцінний час). Проведемо обов’язкову зустріч в ресторані, скледемо схему розташування столів та всього потрібного на весіллі (щоб було не лише гарно, але й зручно для Вас та Ваших гостей). В день весілля на майданчику буде працювати від 1 до 3 координаторів, в залежності від маштабу роботи. Вартість роботи організатора фіксована, а тому не залежить від кількості замовлений послуг.

Ознайомтесь з детальним списком усіх послуг колективу і переконайтесь в тому, що ми вже про все продумали і про все подбали!

1. Розробка стилю та концепції весілля. Кожне весілля особливе, як і кожна пара, тому саме для Вас ми продумаємо і підберемо всі потрібні деталі для того, щоб Ваше свято було дивовижне і неповторне.

Ми особисто вислухаю всі Ваші побажання стосовно організації весілля і запропоную саме те, що підійде Вашій парі. Чи то буде класичне весілля з українськими традиціями, виїзна церемонія на природі з елементами європейського весілля, — головне щоб це передавало Ваші почуття один до одного.

2. Вибір ресторану. Шикарний ресторан чи затишне кафе, шатро на природі з кейтеринговим обслуговуванням чи заміський готельно-ресторанний комплекс – ми оберемо ідеальне місце для Вашого святкування.

При організації весільного бенкету ми звертаємо увагу не тільки на зовнішній вигляд закладу (хоча це і важливо). Ми підходимо до цього питання більш маштабно: нас цікавить не лише рівень кухні та обслуговування, але і співвідношення ціни та якості послуг. Адже саме весільне дійство повинне залишити в пам’яті найкращі спогади. Також ми перевіряємо місткість ресторану, величину танцювального майданчика, місця для фуршетного столу, його зручності для гостей, місце для музикантів та інші зони. Ще одна важлива деталь при виборі місця для весільного бенкету — це наявність додаткових умов, які нав’язуються рестораторами (замовляти тільки «нашу музику», тільки «наше оформлення» та ін. ) Увага! Жоден заклад юридично НЕ МАЄ права цього робити. Вони надають лише послуги кухні та обслуговування.

3. Весільний декор та флористика. Створити атмосферу свята, романтики і гарного настрою можна завдяки весільним декораціям. Це не лише вибір кольорової гами, але й всіх деталей для передачі потрібного настрою. Як сказав Мікеланджело: «Увага до дрібниць народжує досконалість, а досконалість – це вже не дрібниці».

Підібрати декоратора, флориста, подбати про якість роботи, відповідність очікуваного і результату – це те, за що ми відповідаємо власною репутацією.

4. Фото та відео зйомка Вашого весілля. Весільний день минає так швидко і непомітно, але кадри зроблені в цей день повинні Вас радувати все життя. І ми це розуміємо, тому пропонуємо кращих з кращих. Тільки якісна техніка, і тільки робота майстрів своєї справи.

При виборі майстра ми керуємося не лише красивими фотографіями чи роликами з молодятами, але й вмінням передати атмосферу свята, щасливі обличчя гостей та всього дійства протягом дня.

5. Виїзна церемонія одруження. Створити неповторну казку можна лише за допомогою унікальних речей. Виїзна церемонія – не новина, але вона завжди особлива і неповторна, коли Ви робите її з нами. Сказати слово «так» на березі річки, в парку чи на подвір’ї власного дому… Це мрія, яка стане реальністю. І суть не в її законності, суть в тому, щоб перед усіма близькими людьми Ви могли дати клятву вірності коханій людині.

6.Ведучий весілля. Один із ключових осіб на святковому бенкеті – це ведучий. Це людина, яка здатна розвеселити, згуртувати і зацікавити гостей всім, що відбувається на весіллі. При цьому присутність ведучого ніяк не забирає славу в молодят, адже саме вони центр всього, що відбувається. Не гості, не батьки, а саме молодята. Такий стиль я маю сама, як ведуча, і пропоную колег, які НЕ клоуни та веселуни, пародисти незрозумілого жанру, а люди, які зроблять Ваше свято дійсно неповторним. Я та мої колеги за індивідуалізм, професійні якості артиста та цікаву і веселу програму святкування.

7. Музичне оформлення весілля. Хороший ведучий та якісна музика – це без перебільшення 50% успішної весільної програми. Головне, щоб ці дві складові працювали злагоджено та спільно на благо всього дійства. Чи то буде живий гурт чи DJ — вирішувати молодятам. Головне, що варто знати: якісна жива музика коштувати дешево точно не буде. Так само як і професійний DJ. Ми працюємо з кращими та найбільш досвідченими!

9. Розважальна програма на весіллі. Підбір артистів різного жанру (танцювальні, акробатичні номери), вогняні шоу, піротехнічне оформлення — і цепро100!!!

сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1704

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info