Банкетний зал Сюрприз
 
Медичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

 

АлігаторГотельно-розважальний-оздоровчий комплекс «Алігатор». Сучасний готель, 38 номерів. Готель ідеально підійде як для сімейного відпочинку, так і для бізнес-туристів. Родзинкою закладу є аквапарк.

Адреса:
Тернопіль, вул. Гайова, 29

Телефон:
(067) 353-31-00
(035) 252-71-72

Сайт: alligator.te.ua

Готель «Alligator» - це комфортабельний готель, який є частиною великого розважально-оздоровчого комплексу і знаходиться всього в 5 хв. їзди від центру міста, 10 хв. їзди від залізно-дорожнього та в 3хв їзди від автовокзалу. Має зручний під’їзд з усіх заміських напрямків, паркінг з цілодобовою професійною охороною та один з кращих в місті ресторанів. 

Готель сучасний на 38 номерів (категорії від «Стандарт» до «Люкс»), розрахованих на 108 осіб комфортного проживання. «Alligator» ідеально підійде для ділових індивідуальних та корпоративних подорожей, туристичних мандрівок, особистого та сімейного відпочинку.
 Родзинкою закладу є один з найчистіших в Україні Аквапарк, турецька баня хамам, SPA-центр та фітнес-центр з найкращим в місті вибором фітнес-послуг.
Діють спеціальні умови для групових та корпоративних замовлень, туристичних агенцій, а також додаткові сервіси, якими не може похвалитися жоден готель міста.

Ми робимо все для того, щоб під час подорожей через Тернопіль відвідування нашого комплексу стало Вашою доброю традицією !

 

- стандарт 1-місний - 350 грн (2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 1-місний - 350 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).
Та подарунок від готелю, який чекатиме вас в номері.

- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 450 грн (1, 2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 450 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) - 450 грн (2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) - 450 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 3-місний - 550 грн (1 поверх). Розміщення в номері макс. 3+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручні 1 та 2 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- напівлюкс - 550 грн (1, 2 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Двокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- напівлюкс + - 550 грн (3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розділений аркою), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, біде, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- люкс - 750 грн (2 поверх) Розміщення в номері макс. 2 особи. Двокімнатний номер з передпокоєм, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, м"яка частина та 2 м"які крісла, шафи для верхнього одягу, сервант, 2 комоди, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, халат, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi).У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


Доплата за додаткове місце (включений сніданок) - 100 грн.

Свої автомобілі клієнти можуть залишити на території готелю під охороною.
 
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 2332

Ми в соцмережах:

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info