Банкетний зал Сюрприз


 

АлігаторГотельно-розважальний-оздоровчий комплекс «Алігатор». Сучасний готель, 38 номерів. Готель ідеально підійде як для сімейного відпочинку, так і для бізнес-туристів. Родзинкою закладу є аквапарк.

Адреса:
Тернопіль, вул. Гайова, 29

Телефон:
(067) 353-31-00
(035) 252-71-72

Соцмережі:
вконтакте

Сайт: alligator.te.ua

Готель «Alligator» - це комфортабельний готель, який є частиною великого розважально-оздоровчого комплексу і знаходиться всього в 5 хв. їзди від центру міста, 10 хв. їзди від залізно-дорожнього та в 3хв їзди від автовокзалу. Має зручний під’їзд з усіх заміських напрямків, паркінг з цілодобовою професійною охороною та один з кращих в місті ресторанів. 

Готель сучасний на 38 номерів (категорії від «Стандарт» до «Люкс»), розрахованих на 108 осіб комфортного проживання. «Alligator» ідеально підійде для ділових індивідуальних та корпоративних подорожей, туристичних мандрівок, особистого та сімейного відпочинку.
 Родзинкою закладу є один з найчистіших в Україні Аквапарк, турецька баня хамам, SPA-центр та фітнес-центр з найкращим в місті вибором фітнес-послуг.
Діють спеціальні умови для групових та корпоративних замовлень, туристичних агенцій, а також додаткові сервіси, якими не може похвалитися жоден готель міста.

Ми робимо все для того, щоб під час подорожей через Тернопіль відвідування нашого комплексу стало Вашою доброю традицією !


ПАКЕТ "ВЕСІЛЬНИЙ" 
Ви обираєте один із наших напівлюксів!
Отримуєте пізній сніданок в номер!
Масаж-пілінг для двох осіб: 
Проводиться процедура безпосередньо в турецькій бані хаммам на розігрітому до 500С мармуровому столі серед лагідної пари харарету.
  У людини, після 5 хвилин перебування в хамамі відбувається повне відкриття пор, відпарюється зроговіла та відмерла шкіра, тіло стає розслаблене і повністю готове до процедури пілінгу. Після цього масажист екстракласу  вкриває клієнта піною з оливкового мила, яка бережно очищує і дезінфікує шкіру і за допомогою спеціальних рукавиць «кесе», лагідними рухами знімає верхній шар нашкірного жиру, солей та відмерлої шкіри після чого зливає все водою контрастної температури. Цикл повторюється 4 рази. Для заспокоєння очищеної пілінгом шкіри масажист наносить спеціальну олійку, після чого людина закріплює ефект в спеціальному басейні.
  Фактично під час сеансу відбувається пілінг всього тіла (включно з кінцівками і животом). Ви отримуєте оновлену, омолоджену, «дихаючу» шкіру, збільшуєте постачання кисню в кров, покращуєте обмін речовин, лімфотік та запускаєте процес омолодження всього організму.

А також подарунок від готелю, який чекатиме Вас в номері.
ПОСЛУГА "ГРУПА"
Маєте проблему з розміщенням гостей? З "Алігатором" це не проблема! 
Спеціально для молодят і їх батьків ми даємо можливість розмістити всіх друзів і родичів в комфортних умовах всього від 110грн/особу. При цьому сніданки вже включені у вартість.
Ваші гості отримають змогу комфортно відпочити в 2х-4х місних номерах, відчути переваги джерельної води, яка тече в наших водопроводах та скористатися усіма послугами комплексу зі знижкою 10%.
Послуга "Група" - гуртом дешевше!

- стандарт 1-місний - 310 грн (2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 1-місний - 310 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).
Та подарунок від готелю, який чекатиме вас в номері.

- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 380 грн (1, 2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 380 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) - 380 грн (2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) - 380 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- стандарт 3-місний - 470 грн (1 поверх). Розміщення в номері макс. 3+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручні 1 та 2 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- напівлюкс - 480 грн (1, 2 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Двокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- напівлюкс + - 480 грн (3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розділений аркою), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, біде, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


- люкс - 650 грн (2 поверх) Розміщення в номері макс. 2 особи. Двокімнатний номер з передпокоєм, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, м"яка частина та 2 м"які крісла, шафи для верхнього одягу, сервант, 2 комоди, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, халат, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi).У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


Доплата за додаткове місце (включений сніданок) до 7 років - 50 грн, від 7 років і старше - 100 грн.

Свої автомобілі клієнти можуть залишити на території готелю під охороною.
 
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 35, всього 1763

Ми в соцмережах:
facebook Вконтакте twitter google+ pinterest instagram YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Весільні журнали
Каталог Пара молода
Фотоконкурс

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info