Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Аліса Василинка — весільна агенція MOPISЛьвівська весільна агенція MOPIS вже 7 років підкорює український ринок. В результаті закрито близько 350-ти успішних проектів по всій території країни. Пара Молода приїхала в гості до Аліси Василинки, котра створила цю компанію з першого тортика та є її люблячим серцем.
​Вона описала унікальний підхід, неймовірні втілення та найближчі плани.

ПРО КОНЦЕПЦІЮ

- Наша ідея і бачення весільного свята полягає у тому, що СПОЧАТКУ ТВОЯ ІСТОРІЯ. — наголосила Аліса. - Історію знайомства, почуття, пропозицію ми розкриваємо у декорі, сценарії, сюрпризах та меню, якихось зонах по території… Не зробити свято просто трендовим чи просто гарним, а яке буде мати свою ідею, вище наповнення у кожному весіллі. 

Дівчина згадала про KRASIIAROMAWEDDIHG — «Ароматне весілля» Тані та Олега, про яке ми писали. Воно було таким прекрасним та зворушливим, що навіть зараз ті спогади викликають мурашки по шкірі.

ПРО БІЗНЕС-МАРАФОН

У березні поточного року на «Арена-Львів» пройшов третій UKRAINIAN BUSINESS MARATHON. Подія зібрала біля тисячі учасників, стільки ж партнерів та 24 блискучих спікери. 

Наші журналісти були присутні на цій масштабній бізнес-події, тож із цікавістю розпитали подробиці.

- Цьогорічний проект є наша гордість, оскільки всі плани з кількості гостей, по наповненню — перевиконано в багато разів. Спікерів підбирали надзвичайно ретельно, для того щоб вони доповнювали один одного. А Оля Фреймут своїм шармом на відкритті подарувала просто неймовірну атмосферу! — щира усмішка не сходить з лиця.

Особливо Аліса пишається участю у заході бізнесмена Євгена Черняка, котрий входить у ТОП 20 Forbes. Своєю появою на закритті він викликав справжній фурор. В цілому підготовка тривала рік, та особливо активна — три місяці.

Аліса Василинка — весільна агенція MOPIS

ПРО КОРПОРАТИВНИЙ НАПРЯМОК

На запитання про MOPIS Events, наша героїня відповіла, що весілля є їхня сутність та перша любов. З них вони починали, далі їх будуть проводити та вдосконалювати. Але цим не обмежуються.

- Протягом останніх років ми робили грандіозні корпоративи. Наприклад, на двадцять тисяч людей у Луцьку. Гігантичні заходи у Косино, корпоратив для «BERTA group» в оперному. Попри те, відкриття різноманітних компаній, ювілеї, навчальні програми. Прийшов час усе розмістити на окремому сайті й акцентувати більше уваги. 

Аліса підкреслила, що в цьому році їхня команда збільшується, розроблені нові пропозиції та очікування є дуже великими.

У неї аж очі сяють при згадці про свій колектив та неможливі речі, зроблені на радість людям. 

- Всі наші дівчата і хлопці готові для своїх клієнтів зробити все і більше! — підсумувала вона.

Розмова з Алісою вийшла дуже легкою, як вона сама. Ми побажали їй нових вершин, на котрих MOPIS із задоволенням покажемо.

Розмовляла шеф-редактор весільного порталу Оксана Дябло
Текст: Вікторія Василинка
21.08.2019              сьогодні 2, з початку місяця 31, всього 1106◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info