Банкетний зал Сюрприз
Весільний салон ЕЛАНА Тернопіль Весільний бренд Hadassa Jasmine Empire | Wholesale wedding dressesArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

AlligattorВ «Alligattor»Ви можете придбати весільний костюм на будь який смак. Пропонуємо великий асортимент класичних костюмів, піджаків, штанів, сорочок та аксесуарів.

Адреса:
м.Івано-Франківськ , вул.Коновальця 219А

Телефон:
(099) 745-20-10

Сайт: alligattor.com.ua

В житті кожного чоловіка трапляється, принаймі, декілька випадків, коли він, обов’язково, повинен одягнути костюм:  випускний, урочиста подія (ювілей, презентація, звана вечеря тощо) або важлива ділова зустріч, весілля найкращого друга. Очевидно, найприємніша із таких подій - день власного весілля.

       У нашому магазині  «Alligattor» Ви можете придбати весільний костюм на будь який смак. Пропонуємо великий асортимент класичних костюмів, піджаків, курток, штанів, сорочок та аксесуарів: ременів, краваток, метеликів, запонок та багато іншого. Хочете гарно виглядати на весіллі? - Тоді Вампотрібно до нас!

        Наші кваліфіковані працівники завжди допоможуть обрати саме той костюм, який ідеально пасуватиме Вам, а також підібрати сорочку та потрібні аксесуари.

        Чекаємо за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця 219А.

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 46, всього 654

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info