Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ФОТОІСТОРІЇ ЩАСТЯАндрій Бігуняк про 6 принципів вдалої весільної репортажної зйомки.

Весільні історії, відзняті цим фотографом, направду заворожують. У них настільки потужна енергетика справжніх живих емоцій, такий драматизм і характер… Втім не буду нав’язувати вам своє враження, висновки робіть самі. А ось і матеріал для роздумів – фотороботи Андрія Бігуняка та його погляд на весільну фотозйомку.


«Я віддаю перевагу жанровому репортажу, - зізнається фотомитець. – Мені здається, що так розповідати про весілля у світлинах – найправдивіше. Це чесні емоції, живі сюжети, відверті погляди…»

Такий підхід та філософія, безумовно, позначаються на фотокартинах Андрія. Подивишся лише на один «впійманий» момент, а він розповідає цілу історію. От, наприклад, фото дідуся, де на задньому плані онука у білій сукні готується до приїзду нареченого… Скільки у цьому глибокому, мудрому погляді спогадів про дитинство тепер уже нареченої, скільки радості, гордості і водночас тремтливого смутку, що рідна кровинка так швидко виросла…


​Андрій Бігуняк також вважає, що весілля – це не організована фотосесія, а частина життя, яку повинні прожити та провідчувати, створити самі молодята, а не оператор з фотографом. «І я намагаюся якнайменше втручатися у цей процес, - каже Андрій. – Не виснажую молодят командами де встати, як сміятися і куди дивитися. Моє завдання – бути наче невидимим спостерігачем, який вловить ці щасливі миті у найменших подробицях».

Секретів, як таких, для вдалої весільної репортажної зйомки, за словами Андрія, немає. Однак є у цього фотографа 6 принципів, якими він керується, коли «пише» фотоісторії щастя:
  1. Молодята – центр всього свята. Навколо них крутиться все: дійство, гості, обслуговуючий персонал. Всі тости, історії, побажання – все це про них і для них.
  2. Репортаж повинен відображати найважливіші моменти свята, які ще довго будуть згадувати самі молодята і які стануть частинкою родинної історії у сімейних фотоальбомах.
  3. Емоції – це найцінніше, що тільки може зберегти фотографія.
  4. На весільних світлинах повинні бути рідні та близькі, які завжди поруч з вами…
  5. …а також інші гості, які були на Вашому святі.
  6. Дуже важливо «впіймати» деталі, які ви, можливо, і не помітили, але які створювали атмосферу вашого свята.
Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода»


27.04.2012              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 4413◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info