Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Андрій СеменчукБудь-який привід перетворюю в подію. Весілля, юбілей, корпоратив - Ваше свято буде незабутнім. Створити незабутнє свято - це мистецтво.


Адреса:
Рівне

Телефон:
(097) 784-27-82

websiteinstagram

Будь-який привід перетворюю в подію. Весілля, юбілей, корпоратив - Ваше свято буде незабутнім.

У нашому житті так багато свят, але пам'ятаємо ми тільки про особливі дати. День весілля, ювілей чи випускний - це одні з найяскравіших і головних моментів, теплі спогади про яких хочеться зберегти на довгі роки. Підготовка до свят - справа відповідальна і копітка. Потрібно знайти хорошого фотографа, відеооператора, діджея або музиканта, замовити та оформити зал, вибрати страви, які всім будуть до смаку, придумати програму на вечір і багато іншого. Найчастіше, таке навантаження призводить до того, що підготовка до свята стає не в радість, а наближення знаменного дня тільки збільшує напругу.

Створити незабутнє свято - це мистецтво. У цій справі важлива кожна дрібниця, адже продумані дрібниці і є запорукою успіху. Індивідуальний сценарій або класичний вечір, оформлення приміщення і тематика торжества повинні ідеально поєднуватися з хорошим смаком ведучого, його чарівністю, дотепністю, почуттям такту і умінням імпровізувати.


Ведучий на заходах завжди відчуває настрій аудиторії. Він грамотно направляє свято в потрібне русло, невимушено стимулює до активності гостей, чергуючи розваги з душевним спілкуванням і застіллям. Таким чином, людина, яка буде вести захід повинен володіти не тільки хорошим смаком і почуттям гумору, але і почуттям міри, розумінням психології людини і вмінням підлаштовуватися під атмосферу заходу.

Я отримую задоволення від проведення свята.

Проведення свят відрізняються між собою стилем і напрямком, але завдання завжди одна - задоволені винуватці торжества, а також їхні рідні та близькі. Що може бути краще щасливих посмішок молодих в їх весільний день або захоплених палаючих очей у іменинника? Справжній професіонал завжди зможе знайти індивідуальний підхід і грамотно розставити акценти на будь-якому торжестві.
сьогодні 2, з початку місяця 28, всього 634

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info