Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Андрій та Ірина: романтика мегаполісаLovestory-фотографія цієї пари перемогла у конкурсі відомого весільного журналу Style Wedding. Припускаємо, що фотоісторія про кохання у великому місті, Чикаго, буде до душі і вам.

Звичайно, хто може краще розповісти про свою весільну фотосесію, ніж її головні герої? Отже, слово нареченому - Андрію.


Я вважаю, що думки і бажання матеріальні. Життя надає багато можливостей, просто потрібно бути готовим до цих моментів, не упускати їх. Не хотів звичайне весілля, які часто проводили 10 років тому і зараз проводять – і от будь ласка: весілля в Чикаго. Хотів пожити в іншій країні - з'явилася така можливість. Завжди бажав дружину з іншим характером (у мене характер жахливий:), але близьку по духу – розпізнав і не упустив!

Так вийшло, що зараз ми живемо на різних континентах. Я - в США, Ірина в ОАЕ, але бачимося кожні 2-3 місяці. Через півроку, я дуже сподіваюся, ми нарешті об'єднаємося. Мріємо об'їздити нові для нас країни, знайти найкраще місце, купити будинок з вікнами від підлоги до стелі (замовлення дружини:) і ростити там дітей.

Реєстрацію шлюбу вирішили робити в Чикаго, так як шлюб в США визнається Росією (показуєш американське свідоцтво про шлюб - і тобі ставлять печатки в російський паспорт). Фотосесія була в той же день. Складно повірити, дивлячись на фотографії, але в день весілля дощик накрапав і був звичний для Чикаго вітер. При всьому цьому ми змогли отримати купу задоволення від фотопрогулянки, нам було весело! Звичайно, бути чоловіком і брати участь у зйомці це набагато хвилююче, ніж просто спостерігати збоку.


Нам дуже пощастило з Максимом (фотографом), його досвід і талант допомгли нам розкритися під час фотосесії. У нас не було проблеми «як встати і що робити?». Ми просто гуляли по центру міста, а Максим знаходив «сцени» і час від часу підказував, як було б краще.

- «Згоден!», - «Згодна!», потім фотопрогулянка, і ось ми вже мчимо у весільну подорож до Ніагарського водоспаду, насолоджуємося моментом «тут і зараз».

Текст: Весільний портал «Пара молода»
Фото: Максим Прокопів


26.12.2013              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 4806◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info