Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 
Медичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Anne-MarieeСімейна компанія третього покоління, яка спеціалізується на пошитті весільних та вечірніх суконь pret-a-couture. Спочатку маленька сімейна справа згодом переросла у бренд Anne-Mariée, який вибирають для себе наречені по всій Європі і США. Ми використовуємо найкращі матеріали від світових виробників, з'єднуємо їх з майстерністю і копіткою працею українських фахівців.

Дизайнер бренду Оксана Правник слідує концепції: неординарний дизайн весільних суконь, комфорт для нареченої, ідеальне виконання кожного виробу.

Безумовна любов всієї команди до своєї справи об'єднує спільною ідеєю кращих майстрів в прагнення створювати унікальне, надзвичайно легке, гармонійне плаття. Стиль наших суконь дуже м'який, жіночний і ніжний.

Ми пишаємося якістю, методами пошиття та оздоблення. Наші фахівці застосовують вивірений ручний крій, традиційні технології і новаторські методи. Тонке чуття дизайнера і вміння віртуозно комбінувати тканини дозволяє бренду йти на півкроку попереду сучасних тенденцій в світі весільної та вечірньої моди. Плаття від Anne-Mariée - це без перебільшення, більше, ніж Ви очікуєте.

Сайт: http://anne-mariee.com/
24.10.2017              сьогодні 2, з початку місяця 41, всього 716◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info