Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Аромат шлюбної ночіУ день весілля хочеться, аби все було бездоганно. Що вже казати про довгождану ніч, яка зобов’язана увінчати ваше свято незабутніми враженнями? На те вона і перша! Хоча, будьмо відверті, після бурхливих святкувань сконцентруватися на головному досить складно (маю на увазі не захоплюючий процес рахування грошей, а кохану людину). Однак перспектива розпочати своє подружнє життя з мирного засинання в обнімку з дарунками, мабуть, мало кого приваблює. Тож у вас залишається два варіанти: або місяць перед весіллям уникати одне одного, катуючи себе бажанням, або... Саме про це «або» ми і хочемо вам розповісти.

Сексуальні парфуми – міф чи реальність?
Чи чули ви про існування чудо-парфумів, які вміють зводити з розуму представників протилежної статі? Звичайно ж чули. Парфуми з феромонами входять до класичного асортименту всіх інтим-бутіків – некрасивих роблять привабливими, забезпечують успіх в особистому житті, виліковують від патологічної самотності, а також фригідності, імпотенції і ще багато-багато чого... Та оскільки ви не потребуєте жодного із вищевказаних позитивних ефектів, то і парфуми вам – як п’яте колесо до воза. Але, можливо, не варто поспішати із саркастичними висновками? Адже, погодьтеся, насправді більшість із нас має досить примітивне уявлення про цю екстравагантну зброю спокуси.

Про те, що запахи сильно впливають на сприйняття людини іншими людьми, знає кожен. Інакше, для чого тоді людству знадобилося б вигадувати таку величезну кількість спреїв, антиперспірантів, ароматизованих вод, зрештою, тих же ж парфумів? Аромати мають унікальну властивість впливати на психіку людини. Одні пробуджують чуттєвість і ніжність, інші викликають сміливість та бадьорість, ще інші збуджують, підсилюють пристрасть і сексуальність. Вчені довели, що у людей запахи тісно пов’язані з сексуальними емоціями – за них відповідає один і той самий відділ головного мозку. Втім, тут немає нічого дивного, оскільки наші далекі предки, як і всі тварини, обирали собі пару, керуючись саме запахами. Сучасне прагнення людини бути успішною в очах інших скористалося цим, перетворивши аромати на один із найефективніших засобів привабливості. І найвище на сьогодні досягнення людства в цій ділянці – це парфуми з феромонами.

Секрет еротичних парфумів
Що ж це таке – феромони? Кожен із нас хоча б раз у житті закохувався з першого погляду. Але мало хто знає, що насправді це сильне почуття до незнайомої людини виникає у нас зовсім не з першого погляду, а з... першого запаху. Все досить просто. Річ у тім, що кожна людина має особливий орган чуття – так званий орган Якобсона або VNO. Це окремий рецепторний орган, який безпосередньо пов’язаний зі структурами мозку, що регулюють виділення сексуальних гормонів та контролюють статеву поведінку. Рецептори VNO спеціально призначені для того, щоб реагувати на найменшу дозу біологічно активних речовин, які виділяє людський організм. Саме ці потужні хімічні мікрочастинки і називають феромонами. Їх основна функція – привертати увагу протилежної статі та пробуджувати сексуальні інстинкти. Як не дивно, власного запаху феромони майже не мають, але, незважаючи на це, саме вони змушують нас відчувати симпатію або неприязнь до тої чи іншої людини.

Наш організм здатний виділяти лише мікроскопічну дозу цих чарівних речовин кохання. Зазвичай цієї порції буває надто мало для того, щоб вашу природну привабливість змогли відчути інші, оскільки феромони дуже швидко розсіюються в повітрі, їх приглушують сторонні запахи. Але підсилити свою сексуальність можна за допомогою парфумів, що містять синтезовані феромони. Як правило, ці засоби мають сильний різкий аромат, який і привертає увагу протилежної статі. Однак тут є кілька нюансів. Слід враховувати, що парфуми не діють у деяких випадках, а саме:
1. Якщо там, де ви знаходитесь, є сильніший запах, який приглушує аромат парфумів.

2. Коли об’єкт зваблювання далеко від вас (на відстані понад 1,5-2 м).

3. Якщо ваш одяг з грубої тканини (особливо взимку), оскільки крізь неї речовини не можуть вільно потрапляти в повітря.

4. Парфуми з феромонами не впливають на людей з нежиттю, травмами носа, сильними травмами голови.

5. Якщо ви вирішили скористатися спокусливим ароматом для того, щоб закохати у себе людину. Адже парфуми з феромонами можуть пробудити лише плотські інстинкти – не більше!

Поцілунки із запахом
Отже, за певних обставин еротичні парфуми – це дійсно потрібна й дієва річ, що може не лише привернути увагу протилежної статі, а й підсилити сексуальні емоції. Щоб збільшити ефективність, наносіть еліксир пристрасті на місця, де прощупується пульс, – на внутрішню сторону зап’ястя, під лікті, на шию. Спробуйте скористатися порадою знаменитої Коко Шанель: найбільше повинні пахнути ті ділянки тіла, де ви хочете, щоб вас цілували. В особливих випадках можна навіть побризкати під колінами й на щиколотках. Але не перестарайтеся! Пам’ятайте, що це передусім парфуми, до того ж із доволі різким ароматом. Інакше ваше кохання дійсно втратить голову, але зовсім не від шаленого бажання, а від катастрофічного браку свіжого повітря. Забудьте про варіант «чим більше – тим краще». До того ж, ніхто не знає, скільки феромонів містить той чи той флакончик. Може статися й таке, що у придбаній вами пляшечці будуть лише одна-дві молекули магічної речовини. І добре, якщо вони взагалі там будуть. За статистикою, приблизно 80% продукції – всього лиш багатообіцяюча підробка. Щоб зменшити ризик придбання коробочки від парфумів з феромонами, купуйте товар у парфумерних крамницях, а не в секс-шопах. Крім того, можете провести невеличкий дослід – протестуйте аромат, який хочете придбати. Бризніть собі на зап’ястя трошки парфумів у магазині й походіть з ними день. Так ви зможете перевірити не лише їх чудодійний ефект, а й зрозуміти, чи подобається цей запах вам, наскільки він стійкий.

Якщо ви таки вирішили придбати собі парфуми з феромонами і збираєтесь прикрасити свою шлюбну ніч магією еротичного аромату, обов’язково перевірте реакцію свого коханого на цей запах. Набризкайтесь парфумами і дайте нареченому понюхати себе. Якщо самим лише нюханням ваш експеримент не закінчиться, то чому б і справді не надати шлюбній ночі саме цього аромату?..

Автор: Олександра ТАМКОВА.
Джерело: весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ".
10.01.2010              сьогодні 3, з початку місяця 24, всього 5379◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info