Marry Me Wedding Day 2020
СТАТТІ > Бенкет | Весільний торт


 
Весільний торт повинен бути таким, щоб його було шкода з’їсти.
Розрізання нареченими весільного торта – це своєрідна крапка святкового застілля і початок сімейного життя. Тому, вважаємо, цьому «персонажу» на вашому весільному столі слід приділити особливу увагу.
Коровай — обрядовий хліб, поширений серед багатьох слов'янських народів. Але для української обрядової традиції Коровай, як символ має особливе значення, використовується у численних обрядових діях і вирізняється багатоманітністю варіантів. Гарні манери відіграють важливу роль в суспільному житті людини. І хоча в сучасному світі немає твердо установлених етикетом норм поведінки, та все ж існують...
Прекрасна мить весілля. Кожен у своїй уяві ще з дитинства прокручує його немов кіно, де всі ролі розписані тобою і все відбувається за твоїм сценарієм, адже господар на ньому саме ти.Весільний банкет – особливий розділ свята, який вимагає ретельної підготовки і значних зусиль. Зараз все більше молодят вважають за краще влаштовувати весільний банкет в ресторані, кафе або клубі, оскільки це звільняє від багатьох турбот.Вибір місця проведення весілля – це один з найсерйозніших пунктів в плануванні заходу. Від особливостей і можливостей банкетного залу залежить вся програма і, зрештою, враження від Вашого весілля.
Реклама від GoogleЗдавна у світі панує правило, що після доброї страви серце коханого починає швидше битися і він розуміє, що то – вона – єдина і найкраща. Ти в цьому зможеш переконатись, якщо скористаєшся наступними правилами...Весілля ніколи не минає без доброї гостини, вишуканих наїдків та алкогольних напоїв. Молоді пари співпрацюють з батьками у пошуку найкращого ресторану чи кафе, вибору гарного меню. У цей день дуже важливо, аби було все ідеально.
Середньовічний замок. У каміні палає багаття, навколо – тисячі свічок. Гості захоплено спостерігають за дійством. Молодий в оточенні лицарів у сяючих обладунках підходить до нареченої і запрошує її на перший весільний танець...1 Пийте до дна перші 10-15 чарочок, а всі інші – з дозволу тещі та свекрухи.
2 Коли будете закушувати і з’їсте вся ікру, не вимагайте добавки.
3 Не викручуйте скатертину, на якій розлили горілку, собі в чарку.


Попередня 1 2


  Головна / СТАТТІ / Бенкет | Весільний торт

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info