Банкетний зал Сюрприз
 
СТАТТІ > Сімейні поради


 
Весілля - свято, коли народжується нова родина! В цей казковий для молодят день все повинно виглядати ідеально! Починаючи з образів нареченої і нареченого, їх автомобіля, святково прикрашеного приміщення, де відбудеться святкування, квартири, у яку повернуться щасливі молодята.Отримуй аліменти!
Захищай свої права разом з Мін'юстом!
Одним из основных элементов крепких отношений является интимная жизнь. Но со временем половые акты становятся стандартными и теряют свою привлекательность. Подобной рутины легко избежать, отказавшись от привычек, и добавив разнообразия.
Отличное решение – подарить ребенку игрушку! А вот выбрать ее далеко не всегда так уж просто. Даже если вы выбираете подарок для своего малыша или хорошо знакомого вам ребенка, и знаете его интересы. Ведь нужно не просто порадовать ярким подарком, но еще и сделать правильный выбор.Черный или зеленый чай наверняка пил каждый, а вот о белых сортах некоторые даже и не слышали. «Бай Мудань» – самый известный представитель китайских белых чаев. В чем уникальность этого напитка, объяснили консультанты чаевни NewTea.Ринок швейних апаратів для шиття і ремонту одягу більш ніж перенасичений. Велика різниця вбачається як у технічно-функціональних характеристиках, так і в ціновому діапазоні.
Реклама від GoogleОдружуєшся, бо кохаєш. А за тиждень-два до весілля сварки з коханими зводять з розуму. Ми знаємо, як повернути тепло і ніжність у ваші стосунки. Про це в ексклюзивному інтерв`ю для «Пара молода» розповіла психолог, фізіогноміст, НЛП-тренер, експерт TV-каналів Тетяна Ларіна.Перед весіллям навіть найбільші скептики починають вірити у знаки, аби даремно не випробовувати долю. Парам, які хотіли б перейти на новий рівень відносин у 2018-му, зараз варто відволіктись від новорічно-різдвяних столів та не нехтувати прогнозами астрологів. Пара молода підготувала весільний гороскоп, який підкаже вам, до чого варто бути готовим у рік Жовтого Собаки.
Ви ще не сперечалися із мамою щодо локації церемонії, а з татом щодо весільного кортежу? Сподіваємося, сімейні конфлікти під час підготовки до весілля вас оминуть. Що для цього потрібно робити – розповідає лайф-коуч стосунків з батьками дорослих людей Юлія Василина.Цю статтю ми радимо прочитати усім нареченим, навіть якщо стати мамою ви плануєте за кілька років. Адже бути обізнаною – це бути захищеною і готовою до усіх моментів материнства, зокрема післяпологового періоду. Чого очікувати, які вправи робити і коли краще утриматися від зайвих навантажень, для чого потрібна інтимна гімнастика і як її правильно виконувати – на всі ці та інші питання відповідає реабілітолог Клініки пр. С. Хміля Хамуляк Оксана Йосипівна.Від чого залежить щасливе подружнє життя? Ми впевнені, що від любові, довіри та взаєморозуміння. А ще – від впевненості молодят, що вони побралися у сприятливий день. Астрологічний прогноз, церковний календар, нумерологія та найкрасивіші числа року – ми зібрали усі щасливі дати для весілля у 2017 році. Просто оберіть свою!
Майбутнє подружнє життя непередбачуване. Проте, на думку астрологів, зодіакальний знак відіграє важливу роль при формуванні нової сім’ї. А знаючи свій гороскоп, можна уникнути деяких проблем в майбутньому. Що очікувати молодятам від року Вогняного півня – читайте далі…Реклама від GoogleКаждая современная пара рано или поздно сталкивается с тем, что семейная жизнь превращается в обычную рутину. Люди одинаково начинают свой день, завтракают, отправляются на работу, и так по бесконечной линии. Именно поэтому, многие супружеские пары ощущают ослабление своих чувств, и им кажется, что отношениям приходит конец.
Кожній з нас, траплялися ситуації, коли вдається вирішити будь-яку проблему, навіть досить значну, не докладаючи особливих зусиль. Це стається тоді, коли ми зазвичай, діємо за інерцією, керуючись лише власними почуттями. Іншими словами, застосовуємо «жіночу інтуїцію». Сучасний сервіс для сучасних наречених і молодих сімей активно впроваджується у роботу відділів РАЦС по всій Україні. Зокрема, нещодавно ми розповідали вам про подачу заяви про шлюб через Інтернет. А сьогодні уже говоримо про ще одні нововведення – проставлення апостилю у РАЦСі та отримання свідоцтва про народження дитини одразу у пологовому будинку.Интересно, насколько тщательно современные супружеские пары готовятся к появлению будущего поколения? Заботятся ли они о своём здоровье с тем, чтобы дать рождение крепкому, здоровому физически и психически малышу? Именно в этом аспекте процент готовых морально и физически пар всё ещё довольно невелик. А ведь это настоятельная необходимость. Да, есть категория людей, которые беспокоятся о том, как они выглядят, насколько здоровы, но не в приложении к своему потомству.
Цьогоріч для вибору дати весілля буде на один день більше. І ніякого іншого впливу високосний рік на ваше свято і подальше подружнє життя не матиме. На відміну від Вогняної мавпочки, під егідою якої 2016-ий пройде. А її вплив, кажуть астрологи, буде дуже сприятливим. Зодіакальний прогноз для наречених – далі…Оскільки 2016 рік вважається високосним, а у народі кажуть, що в такі роки одружуватися не варто, ми вирішили вкотре розвінчати цей міф та опублікувати календар вінчань.Реклама від Google
Задумываются ли будущие молодые родители о том, что станет самым главным в комнате их будущего ребёнка? Детская мебель – ответ совершенно очевиден, ведь именно она является, по сути, основанием всего жилого помещения, где будет находиться будущий грудник, детсадовец, школьник и студент вплоть до тех пор, пока он...Столь радостное событие как рождение ребенка не может не вызывать умиления и чувства гордости, однако обыденность все берет свое и после немыслимого ажиотажа приходит понимание необходимостей.20 липня цього року в Київській, Одеській та Дніпропетровській областях стартував проект подання заяв з реєстрації актів цивільного стану через Інтернет. Віднині подати документи у відділ ДРАЦС можна як у звичному паперовому форматі, так і он-лайн, не виходячи з дому.
— Ти уявляєш! Я – теща! — Терезка нервово відпила кави.
— Моя Мариночка, моя донечка, моє сонечко, рибочка, квіточка… І нащо їй оте все так рано? Ну зустрічалися би собі далі, — знову нервовий ковток з філіжанки.
Еще до рождения ребенка мама готовит ему приданое – удобную и качественную одежду. Одежда должна быть комфортной, защищать спинку и животик ребенка. Маленькие дети очень подвижны, поэтому о того, как правильно подберет одежду ребенка, будет зависеть его день и сон.Хто не чув таку фразу, що штамп у паспорті нічого не вирішує і гарантій не дає? Згодна, жоден підписаний договір не гарантує, що він не буде порушений однією зі сторін. У житті немає гарантій, воно мінливе і непередбачуване.
Реклама від GoogleЗ настанням вагітності кожна жінка задається питанням, куди стати на облік. Віднедавна у Тернополі, окрім державних жіночих консультацій, послугу супроводу вагітності пропонує і відомий медичний центр «Клініка професора С. Хміля». Наречена солдата: Як зберегти стосунки і допомогти бійцеві пережити війну. До мене на консультацію останнім часом звертаються дівчата, які переживають життєву драму через війну на сході України. Їхні кавалери тепер військові. Через це – майбутнє цілком незрозуміле.
Над іменем для своєї кровиночки батьки починають думати значно швидше, аніж над підготовкою «приданого». Дуже часто, тільки-но дізнавшись про вагітність, подружжя починає розглядати ймовірні варіанти імені і для хлопчика, і для дівчинки.Михайло Литвак: «Тільки щасливі сім'ї – нормальні. Решта – це патологія». Невдалий шлюб легше попередити, ніж виправити. Що ви можете зробити для свого сімейного щастя вже тепер? І кому таки не вдасться уникнути розлучення у майбутньому?Більшість наречених уже обрали дату свого весілля у 2015 році. Тому немає сенсу говорити про «щасливі» і «нещасливі» дні для торжества. Краще звернути увагу на те, на що наречені іще можуть вплинути. Отже, поради астрологів тим, хто планує своє весільне свято на рік Синьої Вівці.
Сімейний кодекс України від 10.01.2002 № 2947-III. Сімейний кодекс України визначає засади шлюбу, особисті немайнові та майнові права і обов'язки подружжя, підстави виникнення, зміст особистих немайнових і майнових прав та обов'язків батьків і дітей, усиновлювачів та усиновлених, інших членів сім'ї та родичів.Реклама від GoogleВінчання – це не просто красивий обряд, а дуже відповідальний крок для усіх віруючих наречених. Коли його можна здійснити відповідно до церковного календаря 2015 року – далі…
Кожна дитина – це в першу чергу індивідуальність. Саме тому необхідно приділяти малечі достатньо уваги, давати максимальну кількість тепла, яка зможе допомогти малечі вирости в гідних людей, які будуть відповідати всім сучасним та не тільки вимогам людяності та гідності.Навіть у найстрашніші для новітньої історії України часи бійці одружуються із своїми нареченими. Весілля, які відкладалися багато років, організовують, зокрема, й у госпіталях, куди потрапляють поранені юнаки. Зв'язок між війною та бажанням одружитися шукала кореспондент Пари молодої.К сожалению, напряжённая и, вместе с тем, полная разнообразных неожиданностей жизнь украинской столицы нередко накладывает негативный отпечаток на семейное благополучие.
С этими словами женщина испытывает гамму разнообразных чувств, от испуга, до радости, неуверенности и полном смятении. Говоря это своему мужу, парню, она надеется найти в них поддержку и уважение. Всю жизнь мы пытаемся создать для своих детей самые благоприятные условия для жизни и развития, опекаем их и стараемся обезопасить от возможных угроз, однако иногда сами родители подвергают детей опасности, к примеру, во время передвижения в автомобиле.Реклама від Google
Вагітність, яка здавалася б, проходила нормально, раптово обривається ледь розпочавшись, лишаючи батьків спустошеними, а їхні мрії - розбитими. За статистикою, викидні на ранніх термінах вагітності стаються у 15-20% усіх вагітностей...Тонкощі, по’вязані із зміною прізвища під час реєстрації шлюбу, дізнавався журналіст «Пари молодої». Знайомитись з людьми стає дедалі легше завдяки широкому розповсюдженні соціальних мереж. Оскільки мобільни додатки існують у кожного в мобільному пристрої, то картина, коли людина в міському транспорті “сидить” в соцмережі, вже нікого не дивує.
Обираєте дату весілля у 2014 році? Якщо ви плануєте взяти і державний, і церковний шлюб в один день, то вам, вочевидь, стане в нагоді цей календар вінчань…Виявляється, вдалий шлюб передається по спадковості. Вчені Каліфорнійського університету виявили ген, який відповідає за щастя у подружньому житті.Какой следующий этап в жизни двух людей наступает после свадьбы? Конечно, что это появление на свет малыша – ребеночка, такого любимого и замечательного, ради которого молодые мама и папа жили в ожидании целые 9 месяцев и готовы горы свернуть. Но к чему делать всякие невообразимые вещи?
Ну от, те що вам бажали не весіллі – справдилося: ви очікуєте на появу первістка. І, мабуть, вже готуєтесь до дуже хвилюючого моменту, першого УЗ-дослідження. Тоді вам буде корисно знати, що у клініці С. Хміля віднедавна працюють на найсучаснішому, найточнішому у світі 4D-апараті – Voluson E8 Expert.Життя - це не гра "витягни карту", де можна безоглядно розраховувати на щасливу зірку. Якщо у ваші задуми входить успішний шлюб з іноземцем, треба докласти певних зусиль для того...Тиждень подружжя в Україні святкують з 15 травня. Для тернополян та гостей міста в рамках тижня проведуть низку заходів та майстер-класів.


1 2 3 Наступна


  Головна / СТАТТІ / Сімейні поради

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info