Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода Весільний салон Елана
СТАТТІ > Сімейні поради


 
Сім’я починає формуватися тоді, коли народжується дитина, а поки що це союз двох людей, які живуть для себе. На початку мотивація такого співіснування не усвідомлюється, однак згодом подружжя...«Жили-були… і не було у них дітей», - сумний початок багатьох казок. Втім ця проблема зовсім не казкова, в усіх значеннях. Сьогодні кожне п’яте українське подружжя переживає трагедію безпліддя.Чоловік і жінка – представники одного виду gomo sapiens. Але до статусу “людини розумної” вони йшли різними шляхами. І от коли прийшли, раптом усвідомили, що не розуміють один одного.
Шлюби укладаються на небесах, але реєструються вони у земних установах – РАЦСах. Обручки, шампанське, щасливі родичі, біла сукня і штамп у паспорті – все як велить суспільство. Хочеш довідатися майбутнє дружини – подивися на тещу, хочеш довідатися своє майбутнє – на тестя. Мало хто задумується, що це не лише ще один в’їдливий анекдот про тещу, а правда нашого життя.Ви вже й не пам’ятаєте де початок вашій дружбі. Ви так добре проводили час разом, ви обходили всі магазини міста за один день, рахували вжиті калорії, ділилися рецептами дієтичних салатів, шукали разом принців, й так само разом ділили розчарування у чергових претендентах за пляшкою вина...
Реклама від GoogleЯ вирішив цю бесіду присвятити темі про сім’ю та шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого є розмежованість, протистояння, напружені відносини між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива.Для мене довго залишалося загадкою, чому люди приходять, до рішення одружитися з зав'язаними очима. Чому не бачать, що їхні стосунки спочатку ведуть до розставання, тобто до розлучення? Чому не прислухаються і не аналізують слова і дії один одного?
«Щоб не пив, не курив і завжди квіти дарував» - це, знаєте, якесь дуже туманне визначення ідеального чоловіка. Нам потрібні цифри і точні заміри! Канадські та американські сексологи знають, як їх отримати.Найважливіше, на мій погляд, питання для сучасної жінки "Навіщо мені потрібен чоловік?" Незнання відповіді на це питання і псує життя сучасної жінки. Я спілкувалася на цю тему з багатьма жінками.Канули в лету ті часи, коли за ганчірку служили старі футболки та рушники. Сьогодні клінінг підписав довгостроковий контракт із науково-технічним прогресом. А вчені стали на стежку війни із брудом та винаходять все нові і нові засоби для кращого прибирання. І особлива їм подяка – за мікрофібру!
У відносинах із своїми чисельними родичами поступай як знаєш: по голосу крові, за порадою мами, за власним розсудом. Ви - ті «яблука», які недалеко від сімейного дерева впали. Реклама від GoogleУ вікно кухні весело лилося вранішнє сонце. Вітько, мугикаючи собі під ніс «Summer sun» і бадьоро шураючи джезвою по решітці над газовою конфоркою, піднімав свою знаме-ниту кавову пінку. Обернувшись на тихі кроки, нахилився поцілувати свою дружину Соню, маленьку тендітну жінку, подібну на хлопчиська...
Кожна жінка мріє про нього, про ідеального чоловіка. Кожна жінка плекає надії, якщо й не зустріти такого, то принаймні переробити того нещасного, який у цей момент є поруч. І якщо ще кілька десятиліть тому чоловікові достатньо було бути добрим і порядним, щоб жінка зарахувала його до категорії «ідеальний», то...На село поволі опустився вечір, зникли обриси сільських чепурних хат, дерева набули дивовижних казкових форм, згасав ще один день, немов перегорнута сторінка книги. Проте, цей день вніс неспокій в одноманітне життя Марії.Є речі, про які чоловіки майже ніколи не говорять нам жінкам. Їм простіше змовчати, стерпіти, аніж довго пояснювати, що їм зовсім не хочеться, щоб ми так поводились. Та й не чоловіча це справа робити зауваження, скаржитись, просити зробити так і отак.
Яких тільки сімей не надивишся. Часом важко навіть уявити, як ці двоє, у яких, здається, і спільного нічого немає, можуть прожити разом не тиждень, не місяць і навіть не рік, а років десять і розлучатися не збираються.Ви є завдяки любові Ваших батьків! Дивлячись на своїх дітей, ви повинні сприймати себе як невід’ємну частину ваших особливих чарівних відносин з ними. Любити – це допомагати рости. Вірити в дитину - це вірити в майбутнє.
Реклама від Google
«Не родись красивою, а родись щасливою», - каже народний фольклор. Якщо ви цією порадою не скористалися і таки народилися досить симпатичними, не засмучуйтесь, шанс на щасливе подружнє життя у вас є - його дає наука. 1. Під час з’ясування відносин з коханим ви:<BR>а) дотримуєтеся теми конфлікту;<BR>б) згадуєте всі старі образи;<BR>в) перераховуєте всі його недоліки.Ви знаєте, що сімейні сварки – корисні? Так, вони корисні для здоров'я подружжя – ризик смерті від серцевого нападу знижується з 10% до нуля. Вигідні періодичні суперечки і для самого шлюбу: імовірність розлучення падає вдвічі.
Діти Французької Республіки Тоді, як по всій Європі показники народжуваності неухильно знижуються, Франції у цьому питанні вдається триматися на першому місці в Євросоюзі. Показник 1,8 дитини на одну француженку залишається незмінним ось уже кілька десятків років. Причина — продумана сімейна політика та різноманітні програми підтримки сім’ї.Цього року в Україні марш Мендельсона звучить значно частіше. На 91 шлюб більше, в порівнянні з минулим роком, зареєстрували і в Тернопільському міському відділі РАЦСу. І це дані станом лише на 1 серпня. Попереду – осінній сезон.Перша шлюбна ніч, сьогодні уже втратила своє значення у розумінні першого інтимного досвіду молодят. У сучасному світі перша шлюбна ніч асоціюється із найромантичнішим часом сповненим чуттєвості та ніжності, завершенням довгого шляху під назвою весілля, адже це перше...
Реклама від GoogleКоли твої сяючі очі відображаються в очах коханого, весь світ перетворюється і стає трішки добрішим. І не дивно - адже магічна сила любові здатна...У день весілля хочеться, аби все було бездоганно. Що вже казати про довгождану ніч, яка зобов’язана увінчати ваше свято незабутніми враженнями? На те вона і перша!
Ніч молодят – мить, яка залежить від чоловіка. Наречена все може організувати, скористатись своєю чарівністю і умінням забалакати до неможливості. Суджена доводитиме...Задаєтеся питаннями: «Як додати нові емоції в сексі, особливо у першу шлюбну ніч? Як розпалити полум'я пристрасті в ній?», тоді ця стаття саме для Вас.Шлюбна ніч – єдина у Вас, тому її треба використати максимально. Не час соромитись і доводити, що ви – милі, хороші та неприступні. Кожна хвилина повинна...
Нарешті це відбудеться! Ви до найменших дрібниць продумали всі етапи весілля – дрібнички свого одягу, вигляд дружок, сценарій святкового дійства та весільну гостину.Реклама від GoogleОсь і настала ця хвилююча мить. Ви отримали її «ТАК», сльози радості блищать у коханих очах, і ви обоє переконані, що у вас буде найкраща у світі сім’я. І Ви розумієте, що для цього потрібні й хороші стосунки з батьками.
Словосполучення «Шлюбний контракт» у західних країнах практично вже ні в кого не викликає здивування, що не скажеш про суспільство в якому живемо ми. Шлюбний контракт – угода, яку укладають молодята...Та чомусь перебороти український стереотип щодо шлюбного контракту напрочуд важко. Нам якось легше відкидати цю розмову на потім. Ми не хочемо страхуватися, хоча це нормальна практика на заході. Сім'я - це маленька святиня для кожного з нас. Вона об'єднує в собі не лише біологічні аспекти продовження роду, але й духовні, матеріальні аспекти та, згідно із старими соціальними доктринами, сім'я також є первинною ланкою суспільства.
Тут ведуть бухгалтерський облік людського життя. Реєструють народження, одруження, смерть... Можна сказати, що відділи реєстрації актів цивільного стану...У шлюбному контракті не можна примусити чоловіка або дружину не пити або регулярно виконувати подружні обов'язки, але можна гарантувати собі квартиру після розлучення. Словосполучення “шлюбний контракт”...Реклама від Google
Всі ми в рожевому дитинстві засинали під бабусині казочки з різними назвами, але однаковим сюжетом, де принц шукає і завойовує свою принцесу...Гарну традицію плекає наш народ з прадавніх часів – благословляти молоді подружжя іконами. Говорячи сьогодні про весільні традиції, не забудьмо і прекрасний ритуал благословення молодят та постараймося вибрати справді цінну ікону, що стане оберегом для нової родини і для всього роду.Кому ж більше потрібний шлюб - чоловікам чи жінкам? Деякі чоловіки наївно вважають, що сім'я потрібна виключно жінці.
Не дивлячись на те, що жінки вередують, спізнюються на побачення, поводяться незалежно.
Навіщо потрібні церковні курси перед одруженням?
Велика кількість розлучень насторожує. Ось чому церква намагається запобігти цій тенденції.
Деколи найважче – зрозуміти найближчих людей, і саме їм найчастіше бракує нашої уваги… Чому? Може, тому, що ми сприймаємо їх як належне, і не усвідомлюємо справжньої цінності спілкування з близькими та їхніх почуттів.Шановні наречені! Сьогодні ви робите один з найголовніших кроків по шляху до свого спільного майбутнього, який засвідчує серйозність намірів навпіл ділити свята й будні людського буття.
Пригадайте вислів із твору А. Екзюпері «Маленький принц»: «Ми відповідальні за того, кого приручили» – неначе філософія життя. Чи є відповідальність в тих, хто обирає вільний від зобов’язань громадянський шлюб?Давайте розберемося в ранніх шлюбах, добре це або погано. Чому багато хто так поспішає зв'язати себе сімейними путами, а інші зовсім не поспішають ставати законним подружжям і бачать в шлюбі щось непривабливе?Впродовж останніх років в Україні слово «сім’я» поступово втрачає своє первісне значення в тому сенсі, що її створення фіксується відповідними державними актами. Сьогодні, за оцінками юристів, психологів, соціологів, чимало молодих людей...


Попередня 1 2 3 Наступна


  Головна / СТАТТІ / Сімейні поради

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info