Каталог-планувальник Пара молода
СТАТТІ > Сімейні поради


 
Гарну традицію плекає наш народ з прадавніх часів – благословляти молоді подружжя іконами. Говорячи сьогодні про весільні традиції, не забудьмо і прекрасний ритуал благословення молодят та постараймося вибрати справді цінну ікону, що стане оберегом для нової родини і для всього роду.Навіщо потрібні церковні курси перед одруженням?
Велика кількість розлучень насторожує. Ось чому церква намагається запобігти цій тенденції.
Деколи найважче – зрозуміти найближчих людей, і саме їм найчастіше бракує нашої уваги… Чому? Може, тому, що ми сприймаємо їх як належне, і не усвідомлюємо справжньої цінності спілкування з близькими та їхніх почуттів.
Шановні наречені! Сьогодні ви робите один з найголовніших кроків по шляху до свого спільного майбутнього, який засвідчує серйозність намірів навпіл ділити свята й будні людського буття.Пригадайте вислів із твору А. Екзюпері «Маленький принц»: «Ми відповідальні за того, кого приручили» – неначе філософія життя. Чи є відповідальність в тих, хто обирає вільний від зобов’язань громадянський шлюб?Давайте розберемося в ранніх шлюбах, добре це або погано. Чому багато хто так поспішає зв'язати себе сімейними путами, а інші зовсім не поспішають ставати законним подружжям і бачать в шлюбі щось непривабливе?
Реклама від GoogleВпродовж останніх років в Україні слово «сім’я» поступово втрачає своє первісне значення в тому сенсі, що її створення фіксується відповідними державними актами. Сьогодні, за оцінками юристів, психологів, соціологів, чимало молодих людей...Розлучення «таких як вона, у тебе буде десять, а мати і батько - одні!» Цей вислів я чула багато раз. Дуже вже часто ці слова вживаються в наший «культурі». Одного разу вони прозвучали і в мою адресу.
Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстрований у державному органі реєстрації актів громадянського стану.Вінчання походить від слова – вінок. Священники раніше при вінчанні у церкві клали на голови молодих барвінкові вінки, а потім почали класти вінки виготовлені з металу, щоб довше служили. Та й це зовсім не вінки, вони ніяк навіть не скидаються на українські віночки з квіток.Самий класний спосіб дізнатися один одного як сім'ю - шлюбний контракт. Це - зведення всіх договорів і обіцянок. Вам не обов'язково його підписувати у нотаріуса. Головне - зуміти скласти.
Напоумлюю вас, щоби бажаючі взяти шлюб приступали до цієї справи з великою обачністю. Раджу тим, котрі мають намір узяти жінок, звернутися до блаженного Павла, прочитати написані ним закони про шлюби і...Реклама від GoogleЗ роками починаєш розуміти, що як планування сім'ї, так і сімейне життя – складний вид відносин, при яких важливий як збіг очікувань партнерів, так і добросовісне виконання певних функцій, дотримання необхідних умов для підтримки в робочому стані...
Експерти Національного центру заощаджень і інвестицій Великобританії з'ясували, скільки повинно бути грошей у чоловіка, щоб він міг забути про свою зовнішність, а також скільки жінок готові ради грошей не думати про те, як виглядає їх партнер.У нас жінка справедливо підвладна чоловікові; тому, що рівноправ’я могло би спричинити ворожнечу, і тому, що на початку від жінки сталася спокуса, вона підкорена не відразу після створення: коли Бог привів її до чоловіка, вона не чула від Бога нічого такого...Краще спати у різних ліжках? Більшість людей впевнені, що невід'ємна частина міцного шлюбу – це ночі, що проводяться неодмінно в одному ліжку. Виявляється, подібна думка помилкова.До такого висновку прийшли фахівці...
Дім для людини є чимось більшим, ніж просто житлом. В наш час дім - це не лише притулок від дощу, холоду чи вітру. Власне помешкання дає змогу задовільнити значну частину фізичних і духовних потреб людини.«Треба покращувати генофонд Німеччини», – часто повторювала одна моя знайома і... вийшла заміж за німця. «Всі «принци» у нас перевелися», – сказала якось інша знайома і... вийшла заміж за француза. «Хочу жити у «казці», – сказала третя знайома і...Реклама від Google
Один Творець чоловіка і жінки. Одна земля обоє вони – один образ. Один для них закон, одна смерть, одне воскресіння. Ми однаково родимося: від чоловіка і жінки. Один довг діти зобов’язані віддавати батькамПапа Іван Павло ІІ в своєму Апостольському листі "Сімейне співжиття" від 22.10.1981 р. пише: "Бог сотворив людину на свій образ і подобу і тим самим покликав її до любові; тому-то любов є основним і вродженим покликанням кожної людини.Найважливішою Божою заповіддю є любов. Найважливішою і чи не найтяжчою для втілення її в повсякденне життя. Бо щоби любов запанувала поміж людьми, треба любити кожного, хто коло тебе, кожного, з ким стикаєшся на щодень, з усіма його вадами й недосконалостями або принаймні (для початку) ставитися до нього терпимо, з розумінням.
В навчанні Церкви подружжя являється як завіт і св’яте таїнство, через що не підлягає розірванню жодною людською владою. Спробуймо розглянути деякі біблійні фрагменти які трактують про подружжя.


Попередня 1 2 3


  Головна / СТАТТІ / Сімейні поради

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info