Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 

Автомобіль на весілля у Києві: прокат (оренда) лімузинів, ретро автомобілів, седанівАВТОПАРК МУЗИ складається з автомобілів на будь-який смак і для різних потреб. Від СЕДАНІВ, МІКРОАВТОБУСІВ та АВТОБУСІВ до різних моделей ЛІМУЗИНІВ, РЕТРО АВТО, включаючи VIP-КОРТЕЖІ.

Адреса:
м. Київ

Телефон:
(097) 257-13-45
(063) 703-12-79

Сайт: www.artmuza.com.ua


     Автопарк Музи складається з автомобілів на будь-який смак і для різних потреб. Від седанів, мікроавтобусів і автобусів до різних моделей лімузинів, ретро авто, включаючи VIP-кортежі.


     Під час підготовки до святкування весілля молодих, величезна увага приділяється саме весільному транспорту, на якому молодята поїдуть на реєстрацію в РАГС (або виїзну церемонію), прогулянку, а потім і на весільний банкет.

     Деякі користуються орендованими автомобілями, інші ж довіряють тільки особистому транспорту друзів і родичів. Також, цілком можливо присутність у весільному кортежі , як орендованих автомобілів, так і особистого транспорту.


     Якщо, ви бажаєте отримати гарантії якісного обслуговування вашого весілля тільки кращими весільними лімузинами, ретро автомобілями, легковими автомобілями або автобусами, агентство Муза з радістю візьме на себе всі турботи пов'язані з організацією весільного кортежу для вас!


сьогодні 2, з початку місяця 14, всього 3984

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info