Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Bandinelli Fashion Day – від експерта смаку ТМ Bandinelli20 березня торгова марка Bandinelli організувала дизайнерський вечір моди у розкішному музеї «Палаццо Бандінеллі» (Львів). Свої нові колекції на заході представили дизайнери LvivFashionWeek – Ксенія Сербін, Ольга Романова, Олена Гіжовська, Mykytyuk&Yatsentyuk. Лейтмотив колекцій – весна, яка завжди надихає на яскраві образи, відкриття та гармонію. В новому сезоні свої новинки представив гостям також і солодкий партнер події – ТМ Bandinelli.

Для світових столиць моди показ в музеях став вже гарним тоном. Та ТМ Bandinelli перейняла цей захоплюючий досвід та обрала майданчиком архітектурну пам’ятку 17 століття не випадково.

«Bandinelli Fashion Day проходить в місці з надзвичайною енергетикою, – розповідає директор з маркетингу ПАТ «Концерн Хлібпром» Галина Янишівська. – Саме звідси у 17 столітті брали початок модні течії, і саме його володар диктував Львову тренди в різних культурних напрямках. Торгова марка Bandinelli продовжує славну історію, що розпочалась колись в цих стінах, але вже сучасну і обов’язково – смачну. Сьогодні ми поряд з fashion-дизайнерами презентуємо нашу нову колекцію біскотті. Тож Bandinelli виступає не лише експертом гарного смаку, але й його творцем».
У такий спосіб ТМ Bandinelli вже вдруге долучилась до розвитку культурного життя міста через промоцію львівського музею. Після показу на гостей чекала екскурсія музеєм, невеличка мандрівка в 17 ст. з його старовинними вестибюлями, парадними залами, довгою анфіладою кімнат та затишним внутрішнім двориком з ажурним литтям трьох галерей.

“Палаццо Бандінеллі” – це єдиний у Львові будинок відреставрований в стилі пізнього ренесансу. Сьогодні в його стінах демонструють експозиції фондів Львівського історичного музею.

 

Довідка про бренд

Cолодощі «Bandinelli» походять з прекрасного міста Львова. Саме тут створюється історія європейських кондитерських виробів від Bandinelli за найкращими рецептурами та з вдячністю Тим, хто цінує солодощі за їх витончений смак, красу форми та оригінальність. Сьогодні Бренд «Bandinelli» представляє 3 лінійки печива та лінійку пирогів, кожна з яких має свою унікальну особливість, свою «родзинку». «Bandinelli» – особлива історія смаку!

ПАТ «Концерн Хлібпром» входить до групи найбільших виробників хліба в Україні і об’єднує в своєму складі 8 виробничих підрозділів у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать торгові марки – «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Bandinelli», «Наминайко».
 24.03.2014              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 3769◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info