Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Безпліддя - не вирокабо Як у «Клініці професора Хміля» дарують щастя батьківства

«Жили-були… і не було у них дітей», - сумний початок багатьох казок. Втім ця проблема зовсім не казкова, в усіх значеннях. Сьогодні кожне п’яте українське подружжя переживає трагедію безпліддя. Що ж робити, якщо на шляху і до вашої мрії про народження маля постали перепони? Найперше – не впадати у відчай! Позаяк сучасні допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) дарують щастя батьківства тисячам парам в усьому світі. Впродовж десятиріч ці методи успішно застосовують і у Клініці професора С. Хміля, що у м. Тернопіль.

БЕЗПЛІДДЯ – НЕ ВИРОК. Клініка професора Хміля
 
Допоміжні репродуктивні технології – це методики сучасної медицини, що комплексно або на різних етапах використовують для зачаття, коли природній спосіб не є можливим з тих чи інших причин. Які різновиди ДРТ бувають – розглянемо на прикладі тих, що застосовують у Клініці професора С. Хміля, адже тут представлений найширший комплекс методів лікування безпліддя:

Внутрішньоматкова інсемінація
введення у порожнину матки попередньо обробленої сперми чоловіка або донора;

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)
поєднання чоловічої і жіночої статевих клітин поза (extra) тілом (corpus) або, як ще називають даний метод, in vitro (за склом). Через 3-5 днів ембріон поміщають у порожнину матки з допомогою катетера;

Індукція овуляції
стимулювання дозрівання однієї або одночасно кількох яйцеклітин;

Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ІКСІ /ICSI)
метод введення сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини. За допомогою мікроманіпуляторів під мікроскопом вибирається сперматозоїд хорошої якості. Він фіксується у мікроголку, якою здійснюється прокол блискучої оболонки яйцеклітини, а потім сперматозоїд вводиться в цитоплазму яйцеклітини;

Донація статевих клітин
використання сперматозоїдів, яйцеклітин або ембріонів третьої сторони;

Сурогатне материнство
виношування вагітності третьою стороною.

Зрозуміло, що використання вище наведених методів передбачає наявність у клініці відповідної апаратури, власної бази донорів, потужної лабораторії та висококваліфікованого персоналу. Зверніть на це увагу. Бо який би заклад репродуктивної медицини ви не обрали, успішна вагітність залежить саме від комплексного та високопрофесійного підходу. Так, технічна база Клініки професора С. Хміля – це найсучасніше, найточніше та найефективніше устаткування у відділеннях репродуктології, ембріології, функціональної та лабораторної діагностики. Це дозволяє надавати комплексну допомогу бездітним парам на усіх етапах діагностики та лікування.

Безумовно, з цією складною технікою працюють лише найкращі спеціалісти з багаторічним практичним та науковим досвідом: акушери-гінекологи, ендокринологи, мамологи, урологи-сексопатологи та дерматовенерологи. Але не будемо забувати, що у першу чергу лікарі працюють із людьми – з парами, які так мріють і прагнуть стати батьками. Тому на партнерських, доброзичливих відносинах у Клініці професора С. Хміля ставлять особливий наголос, адже розуміють через які емоційні потрясіння доводиться пройти подружжю, яке стикається із проблемою бездітності.

Однак впевненість та чуйність медперсоналу, які він виказує пацієнтам, не потрібно створювати штучно. Це справжні емоції, бо працівники клініки з власного досвіду знають, що у пари, яка щойно боязливо вперше переступила поріг закладу, через деякий час розпач та жевріюча надія зміняться на неймовірну радість від звістки про таку омріяну вагітність.

Автор: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
21.01.2012              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 5979◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info