Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Блаженніший Святослав про шлюб, статеве виховання та красу українок...У неділю, 4 березня, до Тернополя завітав Блаженніший Святослав. «Пара молода» завжди підтримує сімейні та духовні цінності, тож приєдналася до тернопільської молоді, яка радо зустрічала митрополита в нашому місті.

Під час зустрічі Блаженніший Святослав висловив свою точку зору стосовно багатьох питань, зокрема розповів і про найгостріші проблеми української родини.
 
- За світською освітою – я медик. Тож знаю, що за роки незалежності України у нас свідомо вбито сорок мільйонів ненароджених дітей шляхом аборту. Це страшна цифра, і те, що відбувається – гріх не лише жінки, яка зважилася на аборт, але й її чоловіка, який спонукав це робити, її батьків, які не зупинили свою дитину. Зрештою, це гріх всього суспільства, зокрема – тих лікарів, які здійснюють такі операції. Можна сказати, що ті немовлята, які живі – вціліли, бо їх оминула вбивча рука власних батьків. Жоден лікар не скаже вам, що аборт – це добре, і я щиро шаную тих лікарів, які не роблять цього. На благо суспільства ми маємо зробити все, щоб заборонити аборти, і щоб це було підтримано на державному рівні. Сумно, що з багатьох країн, де робити аборти заборонено, жінки їдуть в Україну, щоб скоїти це вбивство, - емоційно пояснював Блаженніший. – Ми працюємо із молоддю, яка планує вступити у шлюб, зокрема і в цьому питанні. Крім того, нещодавно Синод католицької церкви підготував звернення про заборону абортів в Україні.

Цікавилися присутні також тим, чи гріховним є штучне запліднення, яке стає дедалі популярнішим та доступнішим сьогодні. Патріарх дав однозначну відповідь:
 
- Шлюб – це союз любові чоловіка і жінки, відкритий до народження дітей. Однак існує великий відсоток пар, які не можуть мати дітей. Як наслідок – вдаються д новітніх технологій. Здавалося б – свята справа, однак не все тут так просто. Для того, щоб отримати один ембріон, потрібно вбити декількох. У кожному обласному центрі є клініки, які здійснюють штучне запліднення, думаю, що є така і в Тернополі. Люди не задумуються над тим, скільки ембріонів гине, щоб отримати одну дитину. Зазвичай обирають двох найздоровіших ембріонів, а в процесі вагітності – одного з них абортують, адже рідко хто з батьків готовий до двійні. Ембріони, що залишилися під час запліднення, заморожують, а згодом чуємо, що виготовляють жіночу косметику із них. Це просто страшно. Отже, католицька церква не приймає штучного запліднення, адже воно, передусім, не усуває причину безплідності.

Не менш гріховне і сурогатне материнство. Дуже часто за кордоном заможні бізнес-леді винаймають здорових, красивих українок, які за гроші виношують, народжують та віддають дитя. Торгують материнством. Це неприпустимо!


Статеве виховання молоді повинне починатися ще у дошкільному віці. Ми підготували програму, яка підходить саме українським дітям. Чомусь протягом років нам насильно нав’язується системи Європейського союзу. Вони для українців не підходять, адже навчають дітей як отримати максимум задоволення з мінімальним ризиком. Там є навіть практичні заняття! Жодна з світових програм не підходить українським школам. Тому створюємо свою систему, яка дає виховання через любов. Дітей потрібно навчати любові, а статеве питання – інтегрувати у міжстатеві відносини, - вважає Блаженніший. – При цьому батьки повинні чітко усвідомлювати, що є питання, які саме вони мають обговорити із власною дитиною, а не покладатися на школу чи на церкву.

Дуже гарно Святослав висловився про українських жінок, яких вважає найкрасивішими. За словами Блаженнішого, українки повинні бути красивими у «сяйві Божому» – саме воно дарує красу зовнішню. Адже коли фараон захотів мати за дружину Сару, жінку Авраама, їй було понад вісімдесят років. Попри те, коли вона зайшла у храм – фараон звернув на неї увагу.
 
- Світла людина – красива у всіх вимірах, - каже Блаженніший Святослав, - Я хочу, щоб ви всі були красивими. Українці – єдиний народ, який пізнав Бога через красу. Зокрема про жінок можу сказати, що вони – релігійний «орган» людства, який стимулює всіх до духовності, - підсумував Блаженніший.

Текст: Ольга Терещук, весільний портал «Пара молода»
05.03.2012              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 3591◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info