Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Бородавки видаляє радіоМова йде не про радіоприймач і не про хвилі FM-частоти, а про надсучасну медичну технологію. Практично безболісна, максимально точна та безпечна – радіохірургія стала «чарівною паличкою» для лікарів багатьох галузей. Як цей метод використовують у косметології, дерматовенерології нам розповідає лікар дерматовенеролог, косметолог клініки професора С. Хміля Тетяна Бондар.

радіохвильова терапія

Що таке радіохвильова терапія?

Метод радіохвильової терапії розробили у США в 1978 році. Це була справжня революція у медичній сфері, адже відтоді стало можливим робити максимально точний розріз – розміром в одну клітину. Такий ефект дає висока енергія радіохвиль, які «випарюють» окрему клітину і не порушують цілісність сусідніх. Як результат – максимальна точність, універсальність і безпека. Косметична радіохірургія дозволяє видалити утворення та нарости на шкірі без появи рубців.

Яким радіохвильовим апаратом здійснюють таку процедуру у вашій клініці?

Процедури з видалення наростів та новоутворень на шкірі ми проводимо за допомогою універсального портативного електрорадіопристрою «Сургітрон». Це прилад нового покоління, який має численні переваги, такі як: щадний розріз, ефект стерилізації, відсутність кровотечі, пришвидшене загоєння ран, відсутність грубих рубців, практично безболісна дія, відсутність набряків і запалення в місцях втручання.

Які саме новоутворення на шкірі можна видаляти «Сургітроном»?

Цей апарат застосовують для видалення доброякісних новоутворень шкіри: папілом, бородавок, контагіозного молюска, мозолів, гіперкератозу (товстої шкіри), гостроконечних кондилом, а також телеангіектазій (судинних зірочок).

Скільки в середньому триває видалення однієї бородавки чи папіломи?

Тривалість процедури звичайно залежить від віку та розміру новоутворення. Та загалом радіохвильовий метод є досить економним в плані часу. Середньостатистична процедура – до трьох хвилин.

Спеціальна діагностика потрібна перед такою процедурою?

Звичайно. Адже новоутворення на шкірі — річ серйозна. І головний підхід у їх лікуванні полягає в тому, щоб не завдати шкоди хворому. Які новоутворення можна видаляти, а які ні – повинен вирішувати кваліфікований лікар. Ось чому з бородавками, папіломами та іншими подібними проблемами краще звертатися до медичного центру, а не до салону краси.
Діагностична база нашої клініки передбачає можливість проведення відеодерматоскопії. Завдяки цьому методу ми отримуємо збільшене зображення будь-якого висипання на шкірі, чітку інформацію про зміни, які відбуваються на даній ділянці.

Що порадите для профілактики появи бородавок, папілом, кондилом?

Вважається, що 95% людства інфіковані одним чи кількома шкірними вірусами: папілом, бородавок, контагіозного молюска, кондилом. Тож найперший профілактичний захід – це обережність. Використовуйте лише особисті засоби гігієни в місцях загального користування (басейни, лазні, спортзали). Підтримуйте свій імунітет. Носіть одяг, який не перешкоджає доступу повітря до шкіри і не спричиняє надмірного спітніння. А якщо ви помітили бородавку в людини, з якою близько спілкувалися – простежте за своєю шкірою протягом місяця. Якщо зараження відбулося – бородавка виступить через 3–4 тижні. У такому випадку не відкладайте лікування!

Весільний портал Пара молода
01.11.2010              сьогодні 3, з початку місяця 31, всього 6740◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info