Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Bridal Shower або вечірка подарунківВечірка подарунків – це цікавий передвесільний звичай дарувати нареченій подарунки, тим самим вітаючи її із майбутнім подружнім життям.

Вечірка подарунків – це цікавий передвесільний звичай дарувати нареченій подарунки
Дана традиція зародилася ще в 1890 роках і була поширена у США, Канаді та Австралії. За своєю історією цей звичай пов’язаний із приданим молодиці. Тому, коли наречена була із бідної сім’ї, то всі її кращі друзі збиралися і дарували такі подарунки, які б пригодилися молодій господині. І тоді ця дівчина могла виходити заміж за чоловіка своєї мрії.

В Англії такої традиції не було. Друзі, рідні свої подарунки відправляли поштою заздалегідь, або  особисто дарували на весіллі. Але схожий обряд в них таки був, із нестандартно-веселою назвою – ель нареченої. Все полягає в тому, що наречена перед весіллям готувала пиво ель (сорт пива), який продавала по достатньо високій ціні.

Способи святкування вечірок мінялися із регіону в регіон, із часу в час.  Але головна мета цієї дивовижної традиції залишалася незмінною. Як підкреслюють соціологи: «Це обряд соціалізації жінки в ролі дружини».

А саме по проведеній передвесільній вечірці, наречена попадала під критику подруг, які обговорювали яка ж вона берегиня сімейного затишку та партнерка для свого чоловіка. В наш час це легко уявити, коли на таких вечірках нареченій дарують різноманітні секс-іграшки, але ж як це було в 19-му столітті?...

А вам цікаво, як проводили подібні традиційні вечірки в 1920-х роках? Все було досить просто і нудно – гості збиралися у нареченої, обідали, пили чай з десертом, інколи танцювали та, звичайно, дарували подарунки. Але, вже в 50-х роках нареченим захотілось чогось нового та оригінальнішого, тому почали проводити різноманітні тематичні ігри.

Вечірка подарунків проводиться вдень або ввечері, за декілька тижнів до весілля. Запрошують гостей поштою, телефоном, і зовсім новітнє запрошення e-mail, sms. Традиційно вечірку проводить одна або декілька близьких подруг нареченої. Кількість гостей може бути різною, але головна вимога така: ті, кого ви запросили на вечірку, мають бути запрошені і на весілля.
Колись на таку вечірку нареченій дарували речі, призначені для домашнього побуту. Але в наш час різновид подарунків дещо змінився, і окрім речей для дому нареченій можна подарувати цікаві та більш оригінальні несподіванки. Це може бути красива і ніжна нижня білизна, шовкова піжама, сертифікат у косметичний салон, хороший набір косметики,кісточок, перед весільна фотосесія, слайд - шоу із вашими спільними фотографіями або більш «зухвалі» подарунки – іграшки для дорослих (sex toys)

Ігор для такої вечірки є багато, їх придумують подруги нареченої та самі наречені. Ось деякі з них для прикладу:

Перший поцілунок
Ця гра більш схожа на вечір спогадів. Починаючи з нареченої, гості розказують про свої перші поцілунки: як?, де?, з ким? це було). В такій грі ви дізнаєтеся багато цікавого про наречену та усіх дівчат.

Ніколи…
Для початку треба роздати учасникам гри приємні несподіванки, наприклад, цукерку. Та дівчина, яка розпочинає гру, говорить своє твердження: «Я ніколи не цілувалась», ті хто це робив, віддають їй свої цукерки. Так далі по колу. Та учасниця, в якої буде найбільше цукерок, виграла.

Малюємо наречену
Для цієї гри вам потрібно підготувати папір і кольорові олівці. Їх ви роздаєте своїм гостям. Тоді оголошуєте завдання, намалювати наречену у весільній сукні. Складність тут полягатиме в тому, що малювати треба буде на спині сусідньої учасниці.

Щоб ваша вечірка була цікавою і неординарною, долучайте до організації своїх веселих і запальних подруг, давайте волю своїй фантазії і нехай ваша вечірка буде чудовою та незабутньою.

Підготувала: Юлія Заремба, весільний портал «Пара молода»
16.10.2013              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 4023◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info