Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

БРОВИ: ЩИПАТИ ЧИ НЕ ЧІПАТИ?Сьогодні подіуми заполонили моделі із невищипаними бровами. Чи варто нареченим дотримуватися такої тенденції? Чи все-таки не відмовлятися від традиційної корекції? Далі – поради візажиста-стиліста.

Головним обрамленням та скульптурною направляючою жіночого обличчя є брови. Серед професійних візажистів утворилося два табори: прихильники нового тренду широкобрових невищипаних красунь та традиційний погляд на оформлення брів відповідно до форми обличчя.
Тож, хто все таки правий? Ті майстри, котрі підтримують західноєвропейську течію до природності та натуральності, наголошують, що доглянуті, спеціально вищипані брови виглядають фальшиво. Однак їхні опоненти говорять про швидкоплинність сучасних тенденцій і необхідність оформляти красу жіночого обличчя, коли в цьому є потреба. Щодо мене, то теоретично я на стороні прихильників оформлених брів, але на практиці необхідно відчувати у всьому міру...
Розберемо наочно.

Натуральні бровиТакі брови, звісно, виглядають шикарно – особливо на молодому, привабливому обличчі як у Лілі Колінз, Ізабель Лукас чи улюбленої моделі Burberry Карі Делевін. Однак природа наділила їх дійсно красивими, густими, природно правильними бровами. Але ж не всі стають іконами моди і тим паче моделями, а виглядати гарно та доглянуто – головне завдання будь-якої жінки. Тому коли форма від природи не така шикарна, було б добре піти до майстра, який над нею попрацює.

І не варто захоплюватись та перетворювати свої обличчя на наслідок експериментів Крюгера...


Мої улюблені варіації на тему just too much. Перебір Волочкової із татуажем, неочікуваний «капєц» з бровами Джолі і "удивленно-приподнятые" яйцеподібні брови такої красивої Будіної. Звісно ТАК оформленні брови – це явний перебор і абсолютно не відповідають моєму уявленню про красу та природну "рамку" обличчя. Зазвичай до татуажу вдаються власниці надто світлих та рідких брів або жертви невдалого та раннього вищипування, а ще просто ледащі жінки, котрі не мають бажання щоранку підфарбовувати недоліки.

Пам’ятайте головну істинну, яка стосується не лише теми брів, але й нашого зовнішнього вигляду загалом: чим старша жінка, тим більш groomed (оформленою, доглянутою) вона повинна бути. Коли юна 17-літня дівчина з густою шевелюрою по пояс та природними, не вищипаними бровами виглядає зворушливо, то аналогічний варіант з жінки елегантного віку зробить щонайменше відьму. Якщо ви вийшли з підліткового та раннього юнацького віку, варто відвідати майстра, який займеться вашими бровами. Однак!!!! Тоненькі бровки-ниточки, такі модні у 80-х роках, додають віку. Тому не плутайте правильне оформлення з шириною. В даному випадку останню підбирають до обличчя: чим його риси крупніші, тим ширша форма. В усьому повинна бути гармонія.
А як ви доглядаєте за своїми брівками? В когось є досвід перманентного татуювання? Плануєте відростити густі природні брови?

Текст: візажист-стиліст Олена Нечипорук, портал «Пара молода»


07.03.2013              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 12906◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info