Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Через два тижні зрозумів, що це – вона…Молодята Роман та Оля спростували поширений стереотип про те, що постійна зайнятість є перешкодою до побудови особистого життя. А річ ось у чім: познайомились вони завдяки своїй професійній діяльності, та й не просто познайомились, а дуже швидко закохались одне в одного. Так, вже через півтори місяця після знайомства Роман освідчився дівчині! «Взагалі-то я зрозумів, що це ВОНА, та жінка з якою я б хотів прожити своє життя, десь за два тижні після знайомства. Проте дуже боявся зізнатись їй…» Тому, з усмішкою згадує молодий чоловік, ще місяць готувався до романтичного вечора, під час якого хильнув трохи коньяку, «для сміливості». На його щастя, Оля відповіла «Так!» і вже через 15 секунд усі родичі й друзі були посвячені у цю чудову новину.

Щаслива, молода сім’я - Роман та ОльгаМайже 12 місяців приготувань, заради одного важливого дня - 29 серпня 2009 року, весілля Романа та Олі. Організацією свята здебільшого займалась наречена, бо у Романа був досить напружений робочий графік. І хоч здавалось, що він обізнаний у всьому, однак на весіллі на молодят чекало кілька приємних сюрпризів. Швагро нареченої організував розкішний весільний кортеж для молодят, а під завершення забави – чудові феєрверки.

І ще один сюрприз, Оля та Роман стали першою парою, яку у своїй пасторській праці обвінчав отець Олег. Це таїнство вінчання відбулось у Дичкові, звідки родом наречена.

«Назагал, - пригадує Роман, - це було класичне весілля, яке залишило по собі чимало приємних спогадів. В першу чергу те, що у Дичкові, звідки родом моя дружина, чудово збережені усі колоритні весільні традиції, починаючи із «брами», викупу нареченої, у яких активно брали участь усі мої друзі, доречі наречену «продавав» її похресник. Була навіть спроба «підсунути» несправжню молоду у процесі веселих торгів!»

Весілля позаду, залишились тільки приємні спогади та неперевершений відео та фото архів, того знаменного дня.

Сьогодні молодята живуть, особливо - «на два міста», адже Роман працює у Хмельницьку, однак це не перешкода, навпаки така ситуація позитивно впливає на їхні стосунки. Час, який проводять разом, витрачають на активний відпочинок: ходять на лижах, мандрують, полюбляють боулінг.

Ось така не вигадана історія однієї щасливої, молодої сім’ї. А ще наш герой, Роман, вирішив сказати те, чого ще не сказав коханій у реальному житті. А саме, подякувати їй за те, що вона у нього є – така кохана, найкраща, найчарівніша і найпотрібніша у цілому світі; за те, що жодного разу не пошкодував про своє рішення, яке прийняв тоді, за два тижні після знайомства з Олею, і вона справді виявилась такою, якою він хотів би бачити свою дружину; за те, що вона дарує йому таке щастя і велику честь: бути коханим чоловіком найкращої в світі жінки…

Фото: фотостудія «Автограф»
Весільний портал «Пара молода»

 
02.03.2010              сьогодні 2, з початку місяця 21, всього 7396◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info