Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вперше в Україні: через дизайн салону чоловіки ходять на манікюр з дружинамиВ Україні не лише найкращі дівчата, а відтепер і салони краси. Так, нещодавно, дизайн інтер‘єру київського салону «Say No Mo» здобув перемогу на міжнародному конкурсі в Нью-Йорку.

Київського салон краси «Say No Mo»

Як розповідають у сюжеті «ТСН», салон був визнаний найкращим серед 4 тисяч учасників з усього світу. Перемогу судді віддали «Say No Mo» за те, що послуги манікюру надаються... прямо за барною стійкою, де клієнтам і наливають відразу коктейлі. У такій атмосфері і чоловікам легше розслабитися. Адже смакуючи смачні коктейлі, їм вже не кортить квапити дружин з процедури.

Київського салон краси «Say No Mo»

Така нестандартна ідея бізнесу належить власниці салону-бару - канадійці Ельвірі. Жінка вийшла заміж за українця, і з переїздом до нашої країни вирішила розпочати такий старт ап.

Київського салон краси «Say No Mo»
 
Цікаво, що сам салон легко транспортується з салону краси у бар, лиш замінивши лаки на пляшки з алкоголем. Головна ідея в тому, щоб салон не виглядав суто жіночим і не відштовхував чоловіків. З цієї причини до закладу все частіше клієнти почали приходити сім‘ями.

Київського салон краси «Say No Mo»
 
До слова, над дизайном салону працювало три дизайнери. За основу проєкту взяли велику бетонну арку, яку виготовляли більше 4-х місяців. Стіни закладу зроблені з нержавіючої сталі з титановим напиленням.

Київського салон краси «Say No Mo»
 
Цікаво, за словами Ельвіри, дизайн їй спочатку взагалі не сподобався. Однак довірилася репутації майстрів, про що зараз взагалі не жалкує. Не розголошує жінка і бюджет такого проєкту, хоча й зізнається, що дорого. Однак, говорить, що вже є зацікавлення франшизою з Дубая, тому витрати можуть швидше покритися.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
22.12.2020              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 111◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info