Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Чого чекати нареченим після весілляВесілля – омріяне, довгоочікуване, безмежно красиве та романтичне. І коли всі підготування відходять у минуле, подружжя переходить у фазу повноцінного сімейного життя. Давайте сьогодні поговоримо саме про цей етап, із якого починається довгий сімейний вояж. На що сподіватися, як вирулювати та яке підводне каміння може зустрітися на шляху.

Чого чекати нареченим після весілля. Фото: Володимир Іваш
Фото: @ivash_photography


​Перший варіант. Якщо молодята не проживали разом до весілля 

Найбільш емоційно вразливий випадок: різко зустрічаються очікування з реальністю, миттєво змінюються ролі в сім’ї  та, можливо, навіть ставлення одне до одного. Адже тепер пара більше часу проводить разом, і більше особистих ілюзій розвіюється. Маючи різний індивідуальний досвід, чоловік і дружина можуть навіть слова інтерпретувати протилежно! Який вихід? – Крок за кроком пояснювати, будувати, налаштовувати механізм. Усе це потребує часу та терпіння, розмов і підтримки. Перед тим як почати грати, потрібно кожну струну інструмента підтягнути, вирівняти тональність. Лише так можливо рухатися далі і в сімейному житті. Не обривати контакт, не доводити одне одного до відчаю та гіперемоційних сплесків, а розуміти та підлаштовуватися.

Ще часто жінки починають сумувати за безтурботним довесільним часом, за медовим місяцем і за квітами ледь не щодня. Не варто засмучуватися – діліться своїми спогадами, говоріть відкрито та знаходьте в кожному етапі свою красу.


Другий варіант. Якщо проживали разом не більш як рік або проживали не систематично 

Будьте готові до того, що відкриватимуться все глибші й глибші прошарки кожного з пари – приємні та неприємні, а часом і зовсім неочікувані. Адже тепер стосунки перейшли в ближчий формат, і те, що раніше вдавалося тримати під контролем кожному, може показати своє обличчя. Чудовий етап для глибшого прийняття одне одного, для пізнання та виховання взаємоповаги. Три найважливіші слова для цього варіанту: говорити, пояснювати, любити.


Третій варіант. Якщо наречені проживали разом понад 3 роки

У такому випадку після весілля потрібно докласти певних зусиль, щоб настрій свята продовжився на все життя. Варто приділяти більше уваги загальному настрою в парі, зосередитися на романтиці, спільних цілях, не дозволяти стосункам ставати рутиною. Підкріплювати їх сюрпризами, романтичними вечорами, цікавитися роботою одне одного, будувати плани на майбутнє та разом іти до мети. Підтримувати сімейне вогнище в його найвищому стані.

Шлюб дає нам не тільки розгадку того, якою є інша людина. Він показує нам і нас самих іще глибше. Чи легко ми ображаємось, чи здатні до розуміння, чи вміємо пробачати, обирати головне та рухатися далі тощо. Шлюб завжди показує, скільки егоїзму ми маємо в собі. І якщо обрано шлях до любові, то туди дійсно варто йти, пліч-о-пліч, примножуючи найкраще в собі та в іншому.

Психотерапевт Валентина Мірошниченко, весільний портал Пара молода
15.06.2020              сьогодні 1, з початку місяця 43, всього 563◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info