Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЧОЛОВІЧИЙ ВЕСІЛЬНИЙ МАКІЯЖХочете вмовити його на таку процедуру? Стаття експерта «Пари молодої» може вам у цьому допомогти…


Працюючи візажистом-стилістом, мені вкрай рідко доводиться стикатися з чоловічим макіяжем. Здебільшого це професійні моделі, для роботи яких така процедура є важливою складовою підготовки до зйомки. Але з досвіду знаю, що спеціальний грим дуже потрібен і чоловікам в день весілля.

Я вже згадувала у своїй статті «10 порад нареченим...», що передвесільна метушня не надто приємним чином позначається на імунітеті. А зниження захисної функції організму завжди відображається на обличчі. І як же сумно було чути від нареченого відмову скористатись моєю послугою лише через стереотипи та страх видатись метросексуалом. Від складених роками, викривлених поглядів на косметику для чоловіків нікуди не дітись. Однак бажання виглядати ідеально у мужчин дуже гостре (вони лишень не виказують цього), а я завжди сподіваюсь на це таємне бажання.

Свіжа та сіяюча наречена виглядає щонайменше контрастно на фоні майбутнього чоловіка з хворобливим відтінком шкіри чи то від страху зв’язати себе вузами шлюбу, чи від стресу, пережитого за рік підготовки до цього дня. Але ж дівчата зазнають тих самих негативних впливів. Втім виглядати досконало їм допомагає професійний візажист.
ЧОЛОВІЧИЙ ВЕСІЛЬНИЙ МАКІЯЖ

Чоловічий весільний грим обмежується чотирма етапами:

1. Підготовка обличчя до макіяжу

В цей момент достатньо нанести бальзам чи крем після бриття, якщо шкіра нормальна і без видимих проблем, або використати додаткове зволоження при сухості. Допоможе тишком взятий денний крем в нареченої або спеціальний засіб з кейса професіонала (у мене завжди під рукою такий помічник). Візажист також нанесе базу для кращої стійкості макіяжу.

2. Тонування

Даний етап я деколи пропускаю, для того щоб залишити максимально натуральний ефект і коли не має гострої необхідності в нанесенні тонального крему на все обличчя. Тонуючий засіб може покривати лише ділянки обличчя з пігментацією (підборіддя, носо-губні впадини). Я використовую тонкі, легкі флюїди, які не змінюють текстуру шкіри та зовсім непомітні.

3. Корекція недоліків

Тут, власне, вся функціональна суть чоловічого макіяжу. Адже від стресу та недосипу з’являється цілий букет наслідків: у когось темні кола під очима, висипання та запалення, пігментні плями, нездоровий колір шкіри. Для надання обличчю природного та рівномірного відтінку в сумці візажиста є ціла купа препаратів.

4. Скульптурування або тіньова корекція

Після нанесення тонального засобу обличчя стає пласким. Аби повернути йому природні об’єми майстер з допомогою пудри на тон темнішої, ніж тон шкіри, підкреслить мужні чоловічі вилиці. Така корекція виконується надзвичайно тонко і природно.

​Існує ще декілька додаткових процедур: корекція брів та фіксування їхньої форми воском, підфарбовування вигорілих на сонці вій, гігієнічний бальзам на губи, – але все це за бажанням і з дозволу клієнта. Тоді як вищезазначені чотири етапи є основою чоловічого макіяжу, які гарантують свіжий, здоровий вигляд.
Професійно виконана робота майстра виглядатиме природно та абсолютно непомітно для гостей на весіллі, а поряд з тим молода подружня пара радуватиме усіх своєю красою та ніжністю.

А як ви ставитеся до чоловічого макіяжу? Чоловіки, погодитесь на таку послугу?

Текст: візажист-стиліст Олена Нечипорук, весільний портал «Пара молода»
09.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 6697◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info