Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Чи потрібна фата в образі нареченої: 5 причин відповісти «так»Чи потрібна фата в образі нареченої: 5 причин відповісти «так»

1. Символічне значення

Почнемо з невеликої історичної довідки. Наші предки використовували вельон, щоб захистити наречену від злих духів: у момент переходу з однієї сім'ї в іншу вони могли нашкодити дівчині, тому її «маскували» вуаллю. А пізніше фата була своєрідним символом чистоти і непорочності нареченої.

2. Красива традиція

Згодом стародавні забобони відпали, і фата стала просто красивим елементом у весільному образі. Все через ніжну традицію – так, отой зворушливий момент, коли біля вівтаря наречений відкидає фату своєї обраниці й уперше бачить її в шлюбному вбранні. Повірте, ви захочете відчути на собі цей погляд.

3. Збереження зачіски

Є у фати і практичні функції. Наприклад, якщо фата повністю покриває голову (як-от мантилья), то вона захистить ваші локони від настирливого вітру. Звичайно, під кожен вид вельону потрібна своя зачіска, але найбільш поширені – низький пучок і вільні кучері – чудово підійдуть практично до кожної фати.

4. Ефектне доповнення образу

При виборі фати в першу чергу варто орієнтуватися на тип обличчя і фасон сукні, щоб в образі не виникало дисбалансу. Наприклад, дуже довга фата навряд чи буде доречною з сукнею, у якої довгий шлейф. Фата може бути різної довжини; найпопулярніша – до плечей. Вона підійде як до пишного плаття, так і до мінімалістичного.

5. Елемент жіночності

Фата, безумовно, робить образ нареченої більш таємничим і жіночним. Тому весільні фотографії нареченої в білій сукні з фатою виходять дуже зворушливими і ніжними. Якщо ви готові експериментувати, запозичте ідею Хейлі Бібер і прикрасьте фату символічною вишивкою-написом – з вашими ініціалами і побажаннями щастя в сімейному житті.

Щоб виглядати у вельоні вишукано і стильно, обирайте чи замовляйте фату в салонах:
«Showroom», «Cinderella», «Марія VIP», «Елана», «Лілія», «Ірина Цісецька».

Джерело: wedding-magazine.ru
07.05.2020              сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 524◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info