Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Чим порадує тернополян Західноукраїнський весільний фестиваль
 Продовжуємо публікувати цікаву інформацію про те, чим ексклюзивним порадує тернополян Західноукраїнський весільний фестиваль, який відбудеться 25-26 червня у нашому місті. Цього разу – надзвичайна нформація для найвибагливіших наречених, які саме в пошуці найвишуканішого весільного вбрання.

Сукня Кейт МідлтонПриміром агенція весільних послуг «МАРІЯ VIP» вже працює над пошиттям сукні, яка буде майже точною копією тої, у яку була вбрана в день весілля великобританська герцогиня Кейт Мідлтон. Як роповідає пані Ліда, власниця агенції, ця сукня відрізнятиметься тим, що використовуватимуться дещо інші тканини для її пошиття, адже аналоги просто неможливо придбати. А ще – довжиною шлейфа. «В оригінала він має довжину шість метрів, у нас ж буде класична довжина шлейфу, адже тернопільські наречені не ходять червоними доріжками. Хоча, якщо знайдеться покупець на цю сукню, можемо зробити шлейф і на всі десять метрів» - розповідає пані Ліда. За словами власниці агенції, хоча тканини використовують не ті, що в оригіналі (для принцеси їх виготовляли спеціально), сукня вже виходить дуже дорогою в порівняні з іншими. Це буде єдиний екземпляр, і тиражувати таких суконь «МАРІЯ VIP» не буде. Під час виставки це буде не єдина сукня від цього салону. Окрім сукні Кейт Мідлтон, яка буде висіти на манекені, ще декілька виробів демонструватимуть моделі в ході весільного фестивалю.
Весільна сукня від Оксани ПолонецьТакож із ексклюзивом прибуде до нашого міста київська мисткиня Оксана Полонець, яка презентуватиме на виставці весільні та вечірні сукні, а також сукні, виконані в етностилі. Окрім суконь Оксана Полонець представлятиме також і найрізноманітніші аксесуари: пояси, сумочки, квіти, віночки тощо. Зауважимо, що дизайн - студія Оксани Полонець працює із 2003 року, і за декілька років праці клієнтами модельєра стало чимало зірок шоу-бізнесу та публічних людей. Одна з причин полягає в тому, що пані Оксана презентує ексклюзивні речі ручної роботи. Зокрема унікальні квіти, якими модельєр оздоблює свої вироби, викоанані «секретни» авторським способом. Окрім того дивовижні сукні Оксани Полонець неодноразово ставали переможцями різноманітних професійних виставок, семінарів та показів. До слова, свого часу вона формувала конкурсний гардероб для віце королеви краси світу 2007 — Марії Черкунової. Журі конкурсу дуже високо оцінили саме вихід Черкунової у національному вбранні — стилізований етнокостюм. .Тернополяни зможуть побачити та ознайомитися з роботами дизайнерки, крім того на них очікують дефіле моделей у вбранні від Оксани Полонець.

Це ще далеко не усі «родзинки» фестивалю. Про інші – в наступних номерах газети «Місто».
08.06.2011              сьогодні 1, з початку місяця 8, всього 6787◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info